• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitimler bedelsiz
08 Mart 2013 Cuma 16:19

Eğitimler bedelsiz

Unıacademy Institut baş denetçisi Doç Dr. Ali İlseven, son dönemlerde basında kendisi hakkında asılsız ve karalama haberler yapılması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi.
Unıacademy’den sitem
Unıacademy Institut baş denetçisi Doç Dr. Ali İlseven, son dönemlerde basında kendisi hakkında asılsız ve karalama haberler yapılması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. Yapmış olduğu açıklamada Unıacademy Institut firmasının faaliyetleri ile ilgili bilgi veren İlseven, "Ne firmamızın ne de şahsımın, olumsuzluk barındıracak hiçbir eylemi olmamıştır, olmayacaktır. Elimizde delil niteliğinde belgeler mevcut.” dedi.
Uniacademy Instıtut baş denetçileri Doç. Dr. Ali İlseven ve Banu Berdan, son dönemlerde basında firmaları adına çıkan asılsız haberler nedeniyle basın toplantısı düzenlendi. Yapılan açıklamada, ne firmanın ne de firma çalışanlarının olumsuzluk barındıracak hiçbir eylem içerisinde bulunmadığını belirten Ali İlseven, ellerinde delil niteliğinde belgeler olduğunu ve karalama haber yapan basın mensupları hakkında hukuki süreç başlattıklarını söyledi.
EĞİTİMLER BEDELSİZ
Unıacademy'nin kurum olarak para karşılığı seminer vermediğini vurgulayan İlseven, "Bugüne kadar yapılan tüm eğitimlerde, eğitime katılım tamamen ücretsiz olup 18 yaşını geçen bireyler tamamen kendi istekleri doğrultusunda talep ederlerse sertifika alırlar ve bu verdiğimiz tüm eğitimleri İnteraktif Eğitim CD'leri ile desteklemekteyiz." dedi.
"HUKUKİ SÜREÇ BAŞLADI"
Basın mensuplarının kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendirildiği söyleyen Ali
İlseven, " Bir basın mensubu şahıs firmamızın yapmış olduğu iştigal ile ilgili tamamen aslından saptırılmış haberlere yer vermiştir. Biz bu arkadaşımızın yanlış yönlendirildiği kanaatindeyiz. Bu haberleri yapmadan önce haberciliğin temeli olan araştırmacı özellliğini kullanmadan, daha yaptığımız işle ilgili bizi arayarak bilgi edinmeden, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmiştir. Biz hukuki olarak, her türlü hakkımızı aramak maksadıyla yasal süreci başlatmış bulunuyoruz." şeklinde konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA