• Konya19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Diyarbakırdan Özel Enderuna mektup var
06 Haziran 2012 Çarşamba 12:01

Diyarbakır'dan Özel Enderun'a mektup var

Özel Enderun Liselerinin kardeş okul yardım çalışmaları kapsamında belirlediği okullardan biri olan Hazro Metem Lisesinden Özel Enderun Liselerine mektup.

Özel Enderun Liseleri’nin kardeş okul yardım çalışmaları kapsamında belirlediği okullardan biri olan Hazro Metem Lisesi’nden Özel Enderun Liseleri’ne mektup.
Özel Enderun Liseleri toplum çalışmaları kapsamında kardeş okul olarak belirlediği okullarla sürekli etkileşimde bulunarak katkıda bulunmaya devam ediyor. Duyarsız kalamayan ve sürekli yardımlarda bulunan Enderun Liseleri öğrencileri ve velileri, Okul Aile Birliği’nin organizasyonu ile yardımlar toplamışlar ve bu yardımları kardeş okul olarak belirlediği okullara ulaştırma gayretini kararlılıkla bir yıl boyunca sürdürdüler.

Diyarbakır Hazro Metem Lisesi idareci, öğretmenleri ve öğrencileri Enderun Liselerine bir mektupla teşekkürlerini ifade ettiler. Hazro Matem Lisesi Okul Müdürü Ergin Efcan, “Çok uzak diyarlardan maddi değeri ne olursa olsun manevi değeri paha biçilmez olan yardımlarınız için Enderun Liseleri idarecilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine teşekkürü bir borç biliyoruz.” şeklinde ifadelerde bulundu. Ve mektubunda ilçede üniversite okuma isteği olan ancak kaynak eksikliği yaşayan öğrencilere bir nebze olsun katkıda bulunulduğunu Enderun Liseleriyle aralarında bir gönül köprüsünün kurulmuş olduğunu, bu gönül köprüsünün daha da güçlenmesi için karşılıklı olarak maddi manevi her türlü etkileşime açık olduğunu ifade ettiler. Bizlerde toplum çalışmalarında ön planda olan ve bu tür faaliyetleri destekleyen Enderun Liseleri idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA