• Konya7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Diş Tedavisinde Gelinen Son Nokta
24 Eylül 2020 Perşembe 12:50

Diş Tedavisinde Gelinen Son Nokta

Diş Tedavisinde Gelinen Son Nokta

 

Diş tedavileri mutlaka büyük bir titizlik ve özenle yapılması gereken uygulamaların başında gelir. Bu nedenle mutlaka alanında ün yapmış ve başarılara imza atmış hekimlerden destek alınmalıdır. Özellikle hiçbir şekilde geri dönüşü olmayan implant tedavileri için en iyi doktor ve ağız sağlığı merkezi tercih etmeniz gerekir. Burada doktorun tecrübesi önemlidir. Çünkü yapılacak en ufak bir hata çene kemiğinde kırılmalara neden olabilir. Bunun yanında vida kemiğe tam oturamayabilir ve kemiklerde çatlamalar yaşanabilir. Tüm bu riskler göz önüne alınıp, İzmir implant diş bünyesinden hizmet alınmalıdır. Çünkü buradaki cihazlar son derece gelişmiş olduğu için hiçbir şekilde kayma gibi olumsuz durumlar da yaşanmaz.

İmplant Diş Tedavisi Nasıl Yapılır?

İmplant diş tedavisi için ilk olarak ön muayene yapılması gerekir. Bu sayede gerekli diş incelemeleri tamamlanır. Örneğin eğer çene kemiğinizde yeterli kalınlıkta kemik yoksa buraya mutlaka greft dolgu yapılaması gerekir. Aksi halde kemiğin yetersiz olarak tespit edilememesi halinde, üst çenede sinüs deleme ya da alt çene kemiği kırma gibi durumlar meydana gelebilir. Bu nedenle implant fiyatları incelemesi yapmadan önce doktor araştırması yapmanız ve yine klinik araştırması yapmanız gerekir.  Böylece istediğiniz kalitede implant diş tedavisine ulaşabilirsiniz.

 

implant-tedavisi-05.jpeg

İmplant İzmir sizler için gerekli cihazlarla ön muayene yaptıktan sonra, çene kemiğini uygun gördüğü halde ene kemiğine bir oyuk açar. Oyuğun içine kaliteli titanyum malzemeden yapılan vidalı kökü yerleştirir. Yaklaşık 15 gün boyunca kemik ile vidanın kaynaşması beklenir. Elbette bu süre zarfında ağız hijyeninize ekstra dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Aksi halde diş kökünde iltihaplanma ya da enfeksiyon gibi durumlar meydana gelebilir. Bu gibi olumsuz durumlar ise vidalı dişin düşmesindeki en etkili rolü oynar.  Çene kemiği ile kaynayan vidanın üzerine bir vida daha eklenir. En üst kısmı için ise zirkonyum veya porselen kaplamalar kullanılmalıdır. Zirkonyum İzmir ilimize en çok yaptırılan uygulamalardan biridir. Çünkü diğer kaplamalara göre daha avantajlı ve daha sağlıklıdır. Bu nedenle gerek implant üzerine gerekse diğer kaplamalar için sıklıkla tercih edilebilir. İmplant tedavisi kaplama yaptıktan sonra biter. Bu tedavi süresi yaklaşık 3 ila 5 ay arasında değişir.

 

En İyi Diş Kaplama Yöntemi Nedir?

Diş kaybı yaşayan kişiler için farklı tedavi yöntemleri mevcuttur. Bir de diş estetiği için de yine farklı tedavi yöntemleri geliştirilmiştir. Burada önemli olan konu sağlam ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek malzeme kullanımı yapmak olmalıdır. Porselen diş İzmir hem insan sağlığına zarar vermeyen hem de ağız içinde hoş görünen bir uygulamadır. Bu nedenle herkes lamine diş İzmir ve porselen diş gibi uygulamalardan faydalanabilir. Dişlerinizin daha beyaz ve daha estetik olmasını isterseniz mutlaka en doğru şekilde kaplama tedavisi görmeniz gerekir. Buna ek olarak diş estetiği İzmir kendi ihtiyaçlarınıza yönelik tedavi yöntemlerini sizlere sunacaktır.

Siz de araştırmalar yaparak, dilediğiniz kaplama ya da farklı tedavi yöntemlerini kullanabilirsiniz. Gülüş estetiği İzmir ile her zaman daha güzel ve kendini belli eden diş tedavilerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik yeniden doğmuşçasına hoş ve muhteşem bir görünüm için diş estetiği yaptırmanız da mümkün olacaktır. Hangi şehirden olursanız olun mutlaka Hollywood gülüşü İzmir

 tedavisi görmeniz önerilmektedir. Çünkü İzmir ilimizdeki olanaklar hem dünya çapında hem de ülkemiz çapında büyük bir yere sahiptir. Bu nedenle mutlaka işini en iyi şekilde yapacak bir merkezden destek almanız önerilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA