• Konya24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dış Cephe Kaplama ürünlerinde Metpor
10 Ocak 2019 Perşembe 18:42

Dış Cephe Kaplama ürünlerinde Metpor

Dış Cephe Kaplama ürünlerinde Metpor

 

Mantolama tıpkı biz insanların giyinmesi gibi. Bina dış cephesinin giydirilmesine verdiği addır. İlk yıllarda ısı yalıtımı kelimesine eşdeğer olarak Mantolama olarak biliniyordu. Binada ısı izolasyonu sağlamak hedefiyle uygulanan ısı yalıtım programı farklı katmanlardan oluşur. Metpor Söve & Mantolama olarak 2003 yılından bu yana yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla. Binaların ihtiyaçlarına yanıt veren ısı yalıtım malzemeleri kullanmaktayız. Çünkü her binanın ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Yani her yapının farklı ihtiyaçları vardır. Dış Cephe Kaplama yani Mantolama yapılırken bu gereksinimlere yanıt verecek ısı yalıtım malzemeleri seçilmeli ve tekniğine en makul bir şekilde diş cephe kaplama ile izolasyon programı yapılmalıdır. Mantolama yaptırmanın faydalarını sıralamak gerekirse:

 

Dış Cephe Kaplama Nasıl Yapılıyor?

Dış Cephe Kaplama yapılmadan önce binada keşif yapılmalı. Binanın ihtiyaçları net olarak belirlenmelidir. Metpor Mantolama Ürünleri sizlere bu hizmeti tamamen bedelsiz olarak sunar. Metpor merkez ofisle irtibata geçerseniz en kısa zamanda gerekli keşif yapılıp, dış cephe kaplama programının nasıl olması gerektiği ile alakalı hızlı bir değerlendirme alırsınız.

 

Bu değerlendirmeler dış cephe kaplama çeşitleri, dış cephe kaplama fiyatları, dış cephe kaplama modelleri, dış cephe kaplama panelleri hangi türde olabileceği şeklinde bilgilerdir.

 

Dış Cephe Kaplama fiyat bilgi kapasitesi binanızın ihtiyaçlarına göre belli olacaktır. Keşifle eş güdümlü Metpor Söve ve Mantolama Ürünleri uzmanları binanızın ihtiyaçlarına makul dış cephe kaplama ısı yalıtım malzemeleri listesi hazırlar ve dış cephe kaplama m2 fiyat bilgilerini de sizinle paylaşırlar. Bundan sonra yapılması gereken kendiniz ya da bina yönetimi ile eş güdümlü ısı yalıtımı kararı alınarak işi Metpor uzmanlarına bırakmanız yeterli olacaktır. Alanında profesyonel bu ekip sizler hedefiyle en doğru ısı yalıtımı uygulaması yaptırmak amacıyla dış cephe kaplama malzemeleri ile alakalı gerekli bilgileri vereceklerdir.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA