• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Davutoğluna Meramda sürpriz hediye
24 Haziran 2011 Cuma 09:49

Davutoğlu'na Meram'da sürpriz hediye

12 Haziranda yapılan milletvekili genel seçimleri sonrasında AK Parti Konya Milletvekilliğine seçilen Dış İşleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu AK Parti Meram İlçe teşkilatını ziyaret ederek teşekkür etti

12 Haziran’da yapılan milletvekili genel seçimleri sonrasında AK Parti Konya Milletvekilliğine seçilen Dış İşleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu AK Parti Meram İlçe teşkilatını ziyaret ederek teşekkür etti.

Yapılan ziyarette Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra gençlik kolları, kadın kolları belediye meclis üyeleri ve mahalle temsilcileri de hazır bulundu. Ziyarette konuşan Dış İşleri Bakanı ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Konya’nın % 69.6 oranında oy alarak Türkiye’de AK Partiye en fazla desteği veren il unvanına kavuşmasını mutlulukla karşıladığını belirterek; Konya’mız AK Partimizin omurgasını oluşturan illerimizden biri olmakla birlikte Türkiye siyasetine ve yönetimine yön veren de bir ilimizdir. Seçim döneminde Konya'da büyük bir coşkuyla kampanya yürüttük. Her zaman halkın bir parçası olduğumuzu gösterdik.” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Dış İşleri Bakanı ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerini ileten AK Parti Meram İlçe Başkanı M.Ulvi Bezirci ise seçim sürecinde gece gündüz demeden ülkemizin geleceği adına çalıştıklarını belirterek; “Sizin gibi bir şahsiyetin Konya’mızı şereflendirerek ilimizden milletvekili olmanızı büyük bir mutluluk ve heyecanla karşıladık. Bu durum bizim azmimizi ve çalışma gayretimizi bir kat daha artırdı. Biz teşkilat mensupları olarak bu durumun bilincindeyiz ve buna göre hareket ediyoruz. Mevlevi dergâhında 1001 günlük hazırlık safhasından sonra matbahta(mutfak)çalışan müride sikke giydirilirdi. Biz de 101 gündür Sayın Bakanımızla birlikte bu faaliyetin içindeyiz. Konya bazında ve Meram bazında elde edilen başarı bu “sikke” ile daima hatırlanır ümidindeyim, daha nice güzel başarılara hep beraber koşacağız. Başta çalışmalarımıza destek verdiği için bakanımıza ve her şeylerinden fedakârlıkta bulunarak azimle çalışan yönetim kuruluma, gençlik ve kadın kolları mensuplarıma, meclis üyelerimiz ve mahalle temsilcilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA