• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çelikkayalar 7. Mağazası açıldı
02 Ekim 2011 Pazar 20:44

Çelikkayalar 7. Mağazası açıldı

Biz bu şehrin markasıyız sloganı ile Konyanın yerel marketi olarak hizmet veren Çelikkayalar AVM 7. şubesini hafta sonu düzenlediği törenle hizmete açtı.

‘Biz bu şehrin markasıyız’ sloganı ile Konya’nın yerel marketi olarak hizmet veren Çelikkayalar AVM 7. şubesini hafta sonu düzenlediği törenle hizmete açtı.

Çelikkayalar AVM yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Yaklaşık iki ay önce Havzan’da 6. şubesini açan Çelikkayalar, hafta sonu Kılınçarslan’da 7. şubesini hizmete açtı. Kılınçarslan Mahallesinde düzenlenen törene Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Ticaret Odası Başkan vekili İsmail Haydaroğlu, sektör temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Oldukça yoğun ilginin olduğu açılış programında konuşan ve Kılınçarslan’da 2. Konya genelinde ise 7. şubesini açtıklarını söyleyen Çelikkayalar AVM Genel Müdürü Ali Kaya, iki ay önce Havzan’da 6. Şubeyi açtıklarını hatırlatarak, hedefleri doğrultusunda yatırım yapmaya devam ettiklerini söyledi. 750 metrekarelik Kılınçarslan-2 mağazasında 30 personelin istihdam edildiğini ve bu rakamla Konya genelindeki toplam istihdamlarının 270’e ulaştığını ifade eden Kaya, “2006 yılından beri Konya’da istihdama büyük katkı sağlayan alışveriş merkezlerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz bu şehrin markasıyız sloganımız ile hizmet vermeye ve yatırım yapmaya devam ediyoruz. Konya’da kazanıyor Konya’ya yatırım yapıyoruz. Hemşerilerimizden gördüğümüz büyük ilgi bizi yeni alışveriş merkezleri açmaya teşvik etmiştir. En iyi ve kaliteli ürünleri hesaplı bir şekilde müşterilerimize sunduğumuz için Konya’nın değişik semtlerinden mahallelerinde bizleri görmek istediklerine dair talepler gelmektedir. Biz de yaptığımız çalışmalarla bu talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. 2011 yılı için planladığımız çalışmalar sonucu Havzan şubemizden sonra Kılınçarslan 2 şubemizi faaliyete geçiriyoruz. Hedefimiz 2012 yılında şube sayımızı  10’ a çıkarmaktır. Bunun için Konya halkının da bize destek vermesini istiyoruz” dedi. Çelikkayalar AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kaya da Konya’da kazanıp Konya’ya yatırım yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, “Gece gündüz çalışıyoruz. Hedefimiz Konya’ya yatırım yapmak ve hizmet etmek. Bunun için Konyalıların da yerel marketlerinin yanlarında olmasını ve destek vermesini istiyoruz” diyerek hedeflerinin asla bitmeyeceğini dile getirdi. Daha sonra söz alan Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Ticaret Odası Başkan vekili İsmail Haydaroğlu ise yerel üretime ve marketlere destek verilmesi gerektiğini ifade ederek Konya’dan ulusal bir markanın çıkması için halkın desteğinin önemine vurgu yaptılar. Türkiye perakende sektörü gelenekselden profesyonele dönüşmektedir. Bu gelişim Türkiye’nin toplumsal yapısından kaynaklanmaktadır. Bunun için firmalarımıza destek vermeliyiz, dediler. Konuşmaların ardından Müftü yardımcısı Muhammed Ünal’ın yaptığı dua sonrası kürsüde kesilen kurdelenin ardından Kılınçarslan-2 şubesinin açılışı gerçekleşti. Açılış sonrası marketi gezen protokol ürünleri inceleyerek bilgi aldılar. Kılınçarslan Mahallesi Şair Seyfi Caddesi'nde açılan Çelikkayalar Kılınçarslan-2 mağazasının otopark alanında kurulan firmaların ikram standlarında ise vatandaşa tattırımlar yapıldı.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA