• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Candan Muhalefete Çumradan Yüklendi
01 Mart 2009 Pazar 20:53

Candan Muhalefete Çumra'dan Yüklendi

AK Parti Konya il teşkilatı, AK Parti Konya Milletvekilleri ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Çumrada AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini açtı.

AK Parti Konya il teşkilatı, AK Parti Konya Milletvekilleri ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Çumra’da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini açtı.

 
Vatandaşlar tarafından oldukça yoğun bir ilginin hakim olduğu Çumra’daki açılış töreni öncesinde AK Parti il teşkilatı, AK Partili vekiller ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek,  İçeri Çumra Belediye Başkan Adayı Mehmet Kınalı, Güvercinlik Belediye Başkan Adayı Yaşar Tülü ve Hatunsaray belediye başkan adayı Mevlüt Kabak’ın seçim işlerini yürüteceği Seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

Çumra’da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış Töreninde Konuşan Çumra Belediye Başkanı ve AK Parti Çumra Belediye Başkan Adayı Nasır Ersöz, göreve geldiklerinde Çumralı vatandaşların çamur nedeniyle çizmeyle dolaştığını söyledi. Göreve geldikten sonra Çumra’yı çamurdan kurtaracaklarının sözünü verdiklerini hatırlatan Ersöz,” Biz sözümüzü tuttuk. Halkı çamurdan kurtardık. Konya’da ne varsa aynını Çumra’ya getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz” dedi.

 
Muhalefet partilerin “AK Parti Çumra’da ne hizmet yaptı” sözünü eleştiren AK Parti Konya Milletvekili Muharrem Candan’ın muhalefete yanıtı ise oldukça sert oldu. Candan, “Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, aslında hem görürler hem duyarlar, ancak doğrunun yanında olmak işlerine gelmez” şeklinde konuştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Çumra Belediye Başkanı ve AK Parti Çumra Belediye Başkanı Nasır Ersöz’ün “Konya’da ne varsa Çumra’da da artık o var ” sözüne yanıt olarak Çumralı vatandaşlara bir müjde verdi. Çumra’yı bulunduğu yerden bir adım öteye taşımak istediklerini belirten Başkan Akyürek’in, “Çumra yakında Konya olacak, Konya’nın Metropol ilçesi olacak, Konya’nın kendisi olacak” sözü Çumralı vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

 
29 Mart seçimlerinin önemine değinen AK Parti Konya il Başkanı Faruk Dügen, “Muhalefet partilerin tek bir hedefi var. Bu da AK Parti’nin oyunu acaba 1 puan düşürebilirmiyiz? Hepsinin hedefi bu. Hiçbirinin seçimi kazanmak gibi bir hedefi falan da yok. Bizim tek bir derdimiz var. O da bu ülkenin insanına hizmet etmektir” dedi.

Konuşmaların ardından protokol tarafından seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Konyamız
Abdullah Özgür
30 Mart sabahı yeni bir günrş doğacak Konyamızda www.hikmetcay.net
88.254.15.228
konyaya ne yaptınız
aziz kısa
çumrayı anladık da konyaya ne yaptınız METRO söz vermişti tahir akyürek ne oldu yeşil alanla milleti kandırıyorsunuz..oyumu bü dönem MÜHENDİS MUSTAFA ÖZKAFAYA VERECEĞİZ.
85.110.28.102
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ev Eşyaları Neye Göre Seçilir?
  • Spor Gereçleri ve Kullanım Şekilleri
  • Konya’da yarın elektrik olmayacak mahalleler (8 Şubat 2024)
  • Konyaspor uzatmalarda güldü!
  • Alev Alatlı hayatını kaybetti
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA