• Konya19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beysu emin adımlarla büyüyor
18 Kasım 2009 Çarşamba 12:17

Beysu emin adımlarla büyüyor

Geleneksel hale gelen VI. Beysu bayiler toplantısı Antalya Mavikentte bulunan Şah İnn Paradise tatil köyünde gerçekleştirildi.

       Geleneksel hale gelen VI. Beysu bayiler toplantısı Antalya Mavikent’te bulunan Şah İnn Paradise tatil köyünde gerçekleştirildi. Toplantıda;  2009 yılında yaşanan ekonomik krizle birlikte sektörde yaşanan daralmaya rağmen büyüme hedefinden şaşmayan Beysu’nun ulusal marka olma yolunda attığı adımlar değerlendirildi.

 

       Kamer Holding’in güçlü kuruluşlarından Beysu’nun yenilenen şişe ve kurumsal kimlik çalışmaları ile kalitesinin daha da ön plana çıktığı 2009 yılında,   ulusal marka olma yolunda emin ve başarılı adımlarla ilerliyor.

 

       Konya’nın Beyşehir ilçesine bağlı Doğanbey Belediyesi tarafından 1975 yılında kurulan Beysu, ülkemizin en eski ve en kaliteli suları arasında yer alıyor.  Kamer Holding bünyensine 1999 yılında katılan Beysu, işletme içi makine ve ekipmanlarını yenileyerek, saatte 10.000 şişeleme kapasitesine ulaştı Beysu İtalyan teknolojisine sahip makine ile 0.5 ve 1.5 pet şişe üretimini 2000 yılında faaliyete geçirdi. 2002 yılında saatte 800 şişe kapasiteye sahip tam otomatik makinede 5,8,10 litre ve 20003 yılında saatte 1000 şişe kapasiteli 19 lt. polikarbonat damacana dolumuna başladı.

 

2009 yılında ekonomik kriz sebebiyle pek çok firma kapanıp, pek çoğu da işçi çıkararak küçülme yoluna giderken, Beysu yatırımlarına 2009’da da ara vermeden devam etti. 2009 yılında sağlanan başarının 2010 yılında da artarak devam etmesi için gerekli tüm yatırım ve çalışmalara devam edileceği bildirildi.  

 

            Toplantıda konuşan Kamer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özer SEVENCAN “ 2009 yılında pek çok firmanın mevcut durumunu korumaya çalıştığı bir ortamda bizler sizlerin pazarda rekabet gücünü artırmak ve ürün kalitesini görsel anlamda da desteklemek için kalıp ve etiket çalışmaları yaparak Beysu Markamızın kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladık, ve kalitesini görsellikle birleştirmiş bir ürün ortaya çıkardık. Artık Beysu kalitesi ve görünüşüyle çok daha güçlü bir marka. Sizlerin destekleriyle 2010 yılında inşallah ulusal bir su markası olmak için de gerekli adımları atacağız. Bu anlamda 2010 yılı birlik ve beraberlik içinde fabrikasıyla, merkeziyle, ve bayilerimizle omuz omuza verip birbirlerini destekleyerek çalışmak zorunda olduğumuz bir yıl olacaktır.  Bu süreçte en büyük güvencemiz yıllardır büyük bir özveri ve vefa duygusuyla Beysu’ya bağlılığını kanıtlamış siz bayilerimiz ve sizin en büyük destekçiniz fabrikamız olacaktır.” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

          Beysu Genel Müdürü Hakan YILDIZ ise “Pazarın büyümesi, sektöre yeni giren firmaların artması ile yeterli denetimlerin yapılmaması nedeni ile standartlara uygun olmayan kalitesiz üretim yapan firmaların artmış olması sektörü bekleyen en önemli etkendir.  Beysu olarak son yıllarda yaptığımız atılımlarla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ırak, Almanya, Danimarka, İngiltere, İsviçre gibi ülkelere yaptığımız ihracatlarla Pazar payı her gün artarken vazgeçilmez bir marka haline gelmesi de diğer mutluluğumuzdu. Beysu’nun düşük sertliği ihtiva ettiği mineral madde zenginliği kendisine has damak tadı iş ciddiyeti ve siz değerli iş ortaklarımızın takdire şayan çalışmaları Beysu’nun bugünlere gelmesinde katkıları tartışılmaz unsurlardır.

 

      Sürekli kendini yenileyerek sizlerle büyüyen Beysu hijyene ve sağlığa  önem veren müşterileri ile tutarlı ve uzun  vadeli ilişkiler kurmaya kendini adamış deneyimli personeli ve sizlere vermiş olduğu sözü aksatmadan yerine getiren firmamız en iyisini yapma gayreti içerisindedir. “ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA