• Konya28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beyşehir Ticaret Odası Üzülmezi ziyaret etti
08 Nisan 2009 Çarşamba 13:14

Beyşehir Ticaret Odası Üzülmez'i ziyaret etti

Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Meclis Başkanı Bahadır Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Üzülmezi makamında ziyaret etti.
Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Meclis Başkanı Bahadır Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti.
 
Hüseyin Üzülmez, odalardaki seçim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte yeni bir heyecanla yeni hizmet döneminin başladığını ifade ederek, Konya Ticaret Odası olarak bölgedeki bütün odalarla iyi ilişkiler içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.


Beyşehir’in sorunlarının da gündeme geldiği ziyarette Başkan Üzülmez, “Bugüne kadar birçok platformda altını çizdiğimiz üzere, sektörel teşvik uygulamasının hayata geçmesini istiyoruz. Sektörel teşvik uygulamasıyla Konya’da otomotiv ve metal işleme sanayi, Beyşehir’de silah sanayi, Hadim’de kiraz üretimi desteklenmiş olacak. Bizim savunduğumuz sektörel teşvik uygulamasıyla, sektörlerimiz dünya ile daha güçlü rekabet edebilir hale gelecektir” dedi.


KTO’nun yaptığı hizmetleri yakından takip ettiklerini ifade eden Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül ise, Konya’nın teşvik kapsamı dışında kalmasının Beyşehir gibi ilçeleri de olumsuz etkilediğine dikkat çekerek, Beyşehir’de tüfek ve mermer sanayinin desteklenmesi gerektiğini, iç turizmden Beyşehir’in pay alması için Konya-Beyşehir Yolunun iyileştirilmesinin şart olduğunu söyledi.


Ziyarette Beyşehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül tarafından, Üzülmez’e Beyşehir’in doğal güzelliklerinin bulunduğu çini işlemeli tabak hediye edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA