• Konya8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bazı bakanlıklardaki görevlere atamalar yapıldı
06 Mart 2014 Perşembe 07:45

Bazı bakanlıklardaki görevlere atamalar yapıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bakanlık müşavirliklerine atamalar yapıldı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan atama kararlarına göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın açık bulunan 1'inci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliklerine, Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı İsmet Yıldız Polat, 1. Hukuk Müşaviri Halil İbrahim Ayçiçek ve Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Feride Yazır atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın açık bulunan 1'inci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliği'ne, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Osman Murat Süslü, açık bulunan 1'inci derece kadrolu Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü'ne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Kocapınar, açık bulunan 1'inci derece kadrolu Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne Adnan Aslan, açık bulunan 1'inci derece kadrolu Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Konya Yazma Eserler Bölge Müdürlüğü'ne Bekir Şahin getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Bakanlık Müşavirleri Servet Ayman, Mehmet Bakırcı, Yusuf Höyük, Ülkü Solmazel, Ahmet Varol ve Yücel Akgül'ün başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alınması uygun görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın açık bulunan 1'inci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliklerine, Çiğdem Aksoy, Hamza Taşdelen, Elif Esen atandı.

Milli Savunma Bakanlığı'nda da bu kararnamede kimliği yazılı 7 hava hakim subayın hizasında belirtilen görevlere atanması kararlaştırıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA