• Konya26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Altay vatandaşlarla  buluştu
18 Eylül 2016 Pazar 16:01

Başkan Altay vatandaşlarla buluştu

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçede yer alan parkları ziyaret ederek çocuklar ve vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Altay, “Hemşehrilerimizle olan karşılıklı güven ve iletişim Selçuklu’da başarıyı getirdi” dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bayram sonrasında ilçede yer alan parklara ziyaretler gerçekleştirerek vatandaş ve çocuklarla bayramlaştı. Selçuklu’da bayramının alınan tedbirler ve  ekiplerin özverili gayretleriyle sorunsuz bir şekilde geçtiğini ifade eden Başkan Altay, “Selçuklu da spor salonları, emekli konakları, aile yaşam merkezleri, kütüphaneler, hanımlar lokalleri, yüzme havuzları , çocuk parkları ile yaşam kalitesi yükseldi.  Selçuklu’da önceliğimiz hemşehrilerimizin  memnuniyeti” dedi.

Vatandaşlar Hizmetlerden Memnun

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Selçuklu bırakmak için belediye hizmetlerini titizlikle sürdürdüklerini ifade eden Başkan Altay,“Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde hemşehrilerimizinçalışmalarımızdan duydukları memnuniyeti ifade ediyorlar. Selçuklu’da vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnuniyet oranı oldukça yüksek. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ileilçemizde yeni hizmetlere üretiyor, Selçuklu’nunstadardınıyükseltiyotuz. Hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza aynı arzu ve istek ile devam edeceğiz” dedi.

“Ortak Akıl” ileSelçuklu’ya  Hizmet Üretiyoruz 
Her fırsatta’’ hemşehrilerimizle birlikte olmaya özen gösteriyoruz. Mahalle ziyaretleri ev ziyaretleri, okul ziyaretleri ile ortak aklı hedefliyoruz ve hemşehrilerimizin yönetime katılmasını arzu ediyoruz’’ diyen Başkan Altay, “Selçuklu’dabirçok prestijli hizmet üretmeye devam ederken altyapı, imar ve fen işleri gibi fiziki belediyecilik ve sosyal belediyeciliği de ön plana alarak, şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla ilçemiz için gerekli olan her hizmeti yapmaya devam ediyoruz. Bu hizmetler üretilirken “Ortak Akıl” düşüncesi ile her fikre ve düşünceye önem veriyorve dinlediğimiz her fikirden nasıl yararlanabiliriz ona bakıyoruz. Ortak akıl uygulamamız ile her yaştan hemşehrimizinyönetimde fikirleriyle yer almasını istiyoruz. Bu şehirde yaşayan hepimizin bu şehre katma değer sağlaması gerektiği düşüncesi ile her hemşehrimizin fikrine değer veriyoruz” dedi.
 

Vatandaşlar Başkan Altay’a ziyareti ve ilçeye kazandırılan yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA