• Konya29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Altay: Türkiyenin gelişiminde OSBlerin katkısı büyük
14 Aralık 2019 Cumartesi 17:33

Başkan Altay: Türkiye'nin gelişiminde OSB'lerin katkısı büyük

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı Memiş Kütükcü, Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri ile birlikte Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Başkan Altay, Konya Organize Sanayi Bölgesinin gelişmesi i

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri ile birlikte Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Ortak Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Toplantısı için Konya’da bulunan üyelerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Türkiye bugün güçlü bir ülkeyse bunda Organize Sanayi Bölgelerimizin (OSB) katkısı büyük. Çok daha büyük işler yapacağına inancımız tam. Biz de Organize Sanayi Bölgemizin gelişmesi adına her türlü desteği veriyoruz. Ayrıca Konya’nın yeni sanayi yatırımları alması açısından Konya Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği gerçekleştiriyoruz. Çünkü şuna inanıyoruz; şehri ne kadar güzelleştirirseniz güzelleştirin eğer insanlar iş bulamıyorsa o şehirde yaşamazlar ve göç ederler. Bu açıdan bakıldığında istihdam önemli. OSB’ler de çok yoğun bir istihdam oluşturuyor. Öncelikle ulaşım sorunlarının çözülmesi ve diğer konularda da gerekli çalışmaları yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü de OSBÜK ve Organize Sanayi Bölgelerinin ülke ekonomisine önemli katkıları olduğunu belirterek, kendilerine her zaman destek olan Başkan Altay’a teşekkür etti.

osbuk-yonetimi-baskan-altayi-ziyaret-etti-1.jpg

osbuk-yonetimi-baskan-altayi-ziyaret-etti-2.jpg

osbuk-yonetimi-baskan-altayi-ziyaret-etti-3.jpg

osbuk-yonetimi-baskan-altayi-ziyaret-etti-4.jpg

osbuk-yonetimi-baskan-altayi-ziyaret-etti-5.jpg

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA