• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Basın mensuplarıya tanışma toplantısı...
02 Nisan 2013 Salı 11:20

Basın mensuplarıya tanışma toplantısı...

Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ali Özbuğday ve Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi.
Özbuğday, MÜSİAD Konya Şubesi'nde düzenlenen programda, bu programı organize etmekteki amaçlarının basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni dönem Genç MÜSİAD yönetimini tanıtmak olduğunu söyledi.
     Genç MÜSİAD çalışmalarının, MÜSİAD bünyesinde, idealist, heyecanlı ve kararlı bir grup genç tarafından başlatıldığını belirten Özbuğday, bugün 2 bin 100'e yakın üyesiyle Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürdüğünü dile getirdi.
     Genç MÜSİAD Konya Şubesi'nin kuruluşu hakkında bilgiler veren Özbuğday, şunları kaydetti:
     ''Genç MÜSİAD Konya Şubesi olarak yeni dönem yönetimde 8 yeni arkadaşımızla birlikte toplam 20 kişilik bir yönetim kurulu yapısı oluşturduk. Bizlerin genel hedefi, milli ve manevi değerlerimiz ışığında, evrensel gelişmeleri değerlendirerek, insanlığın hayat ve refah seviyesinin artması için gayret göstermektir.
     Bu çalışmalar neticesinde ulaşmak istediğimiz temel amaç yüksek ahlak ve yüksek teknolojidir. Özelde hedefimiz ise 2023 idealinde Konya'nın ihracat hedeflerinin üstüne çıkan bir ticaret yapısına ulaşması ve kentin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesidir. Genç MÜSİAD özetle, işbirliğinin yanında, güç ve gönül birliğini de gerçekleştirmek düşüncesiyle yola çıkan, toplumun kültür değerlerine ve ticaret ahlakına bağlı iş adamı ya da üst seviyede yönetici olma istidadı taşıyan gençlerin oluşturduğu bir çalışma platformudur.''
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA