• Konya0 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ASKONda bayrağı Yakup Yıldım aldı
22 Kasım 2009 Pazar 14:05

ASKON'da bayrağı Yakup Yıldım aldı

Anadolu Aslanları Konya Şubesi 2. olağan genel kurulu dernek binasında yapıldı

 

Anadolu Aslanları Konya Şubesi 2. olağan genel kurulu dernek binasında yapıldı. Üyelerinin tamamının desteğini alan Yakup Yıldırım, ASKON Konya Şube Başkanlığına seçildi.

 

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Konya Şubesi(ASKON) 2. Olağan Genel Kurulu Dernek binasında yapıldı.  Katılımın yüksek olduğu genel kurulda Yakup Yıldırım üyelerin tamamının oyunu alarak başkanlığa seçildi. Divan başkanlığını Avukat Mustafa Derbentlinin yaptığı genel kurulda 2008-2009 yılı gelir ve gider tabloları okunarak üyelerin onayına sunuldu. Gelir ve gider tablolarının üyeler tarafından onaylanmasının ardından Yönetim ve denetim Kurulu faaliyet raporları okunarak onaylandı. Dilek ve temenni bölümünde görevi Yakup Yıldırım’a teslim eden eski başkan Ali Sarı, üyelere 4 yıldır gösterdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

 Üyelere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, “Türkiye’nin kalkınmasında her zaman adını altın harflerle yazdıran Anadolu insanı bugün sizlerin desteği ve dualarıyla Konya’da yeni bir çalışmaya imza attı. Sizlerin desteğiyle dün olduğu gibi bugün ve yarında Anadolu işadamlarını hak ettikleri platforma ulaştırmak için gereken ne ise onu yapmanın gayreti içinde olacağım. Tabiî ki bu bir bayrak yarışı. Aldığımız bayrağı en üst seviyelere ulaştırmak için en iyi şekilde çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Konya tarım, sanayi ve turizm açısından önemli bir şehir. Konya’ya sahip çıkılmadığı ve siyasilerin gereken önemi göstermemesi nedeniyle bugün hak ettiğimiz yerlerde değiliz. Bugün Türkiye’de gündem çeşitli açılımlarla kapatılıyor. Ülkede işsizlik her geçen gün artarken, aç insan sayısı çoğalırken, kriz ben buradayım derken maalesef hükümet ve birçok sivil toplum örgütü farklı gündemlerin içine girerek halkı unutmuş durumda. Anadolu’nun parlayan yıldızı ASKON Konya’da geçirdiği kısa süreli sessizliğini bundan sonra bozarak ülkenin gerçek gündemlerini halka anlatmaya devam edecektir. Kendi öz sermayesiyle her zaman alın terini ekonomiye kazandıran ASKON, Konya’da marka ürünler kazandırmaya devam edecek. Altın marka ödülleri vererek üyelerimizi markalaşmaya teşvik edecek. Önümüzdeki günlerde Konya sanayisi, Konya’nın potansiyeli ve neler yapılması konusunda önemli tespitlerimiz olacak” dedi.
YORUMLAR
tebrik
ismail.Fındık
yeni görevin camiamıza hayır getirsin.eski yönetim kurulu ve başkanını da hizmetleri için tebrik ediyorum sana ve arkadaşlarına da başarı diliyorum.
88.254.26.75
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA