• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Asıl olan hizmeti en hızlı şekilde verebilmektir
01 Şubat 2011 Salı 15:53

'Asıl olan hizmeti en hızlı şekilde verebilmektir'

Karatay Belediyesi toplantı salonunda mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, 2010 yılında yapılan çalışmalar ve 2011 yılında gerçekleştirilmesi
Karatay Belediyesi toplantı salonunda mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, 2010 yılında yapılan çalışmalar ve 2011 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projeleri değerlendirdi.
 
Belediye Başkan Yardımcıları ile daire müdürlerinin de hazır bulunduğu ve katılımın yoğun olduğu toplantıda mahalle muhtarlarına Belediye çalışmalarını slayt eşliğinde anlatan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay’ın hak ettiği hizmetleri aldığını ve almaya da devam edeceğini dile getirdi. 2010 yılında ilçeye kazandırılan yatırımların yanı sıra 2011 yılı projelerinden de bahseden Başkan Hançerli; “Mevlana civarı kentsel dönüşüm, Küçüksinan toplu konutları, Şems katlı otoparkı, Karakayış Caddesi’nin çift şeritli yol haline getirilmesi, çöp konteynırlarının yer altına yerleştirilmesi, eğitime destek ve Melike Hatun Çarşısı yanına iş merkezinin yapımı” gibi önemli projelerin 2011 yılı içerisinde tamamlanacağını dile getirdi. Muhtarlar ile soru cevap şeklinde devam eden toplantıda her mahalleye sosyal tesis ve yeşil alan kazandırdıklarının da altını çizen Başkan Hançerli, Karatay’ın daha da gelişmesi ve yenilenerek modern hale gelmesi için muhtarların sunacakları fikirlere büyük önem verdiklerini belirtti.
 
Karatay’da 55 mahallede hizmetin her çeşidini birlikte yapacaklarını ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da mahallelere hizmet noktasında muhtarlardan kendilerine yardımcı olmalarını isteyen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; “Aslolan istenen hizmeti vatandaşa en hızlı şekilde verebilmektir” şeklinde konuştu. Hz. Mevlana’nın diyarına yapılan hizmetlerde kendilerine yardımcı olan ve olmaya da devam eden mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Hançerli, 2011 yılında da aynı desteği beklediklerini dile getirdi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA