• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana Baba Okulunda en son kayıt..
01 Aralık 2011 Perşembe 12:00

Ana Baba Okulunda en son kayıt..

Meram Belediyesi ile Meram Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle organize edilen Ana Baba Okulunun üçüncüsüne kayıtlar bugün başladı.
Meram Belediyesi ile Meram Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle organize edilen Ana Baba Okulu’nun üçüncüsüne kayıtlar bugün başladı.
 
Son başvuru tarihi 5 Ocak 2012
 
Meram Belediyesi Konevi Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak verilecek kursların sonunda katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.
 
Konusunda uzman akademisyen ve eğitimcilerin katılımıyla başlayacak Ana Baba Okulu-3’ün ilk oturumu 6 Ocak 2012 Cuma günü saat 19.30’da yapılacak. Prof. Dr. Ramazan Arı’nın konuşmacı olarak katılacağı oturumun konusu “Ebeveynlerde Öfke Kontrolü”.
13 Ocak 2012 Cuma günü saat 19.30’da yapılacak ikinci oturuma ise Prof. Dr. Yaşar Özbay konuşmacı olarak katılacak. Bu oturumun konu başlığı ise; “Ailede Çocukların
 
Eğitimi ve Gençlerin Eğitiminde Pozitif Yaklaşım”.
“Eşler Arası İletişim Çatışmaları, Eşler Arası Anlayış ve Uzlaşma Çözüm Yolları” başlıklı 3. oturuma ise Prof. Dr. İshak Özkan konuşmacı olarak katılacak. 20 Ocak 2012 Cuma günü saat 19.30’da başlayacak bu oturum yine Konevi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Ana Baba Okulu-3, 27 Ocak 2012 Cuma günü saat 19.30’da yapılacak panelle sona erecek. Prof. Dr. Ramazan Arı’nın oturum başkanlığını yapacağı panele Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak, Prof. Dr. Engin Deniz ve Doç. Dr. Erdal Hamarta konuşmacı olarak katılacak.
Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Ana Baba Okulu’nun üçüncüsünü açtıklarını belirten Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı,  “Toplumun temel yapı taşı olan aile içindeki uyumsuzluklar gittikçe artmaktadır. Bu problemlerin asgariye indirilmesi ancak eğitimle mümkündür. Bu nedenle Meram Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile birlikte organize ettiğimiz Ana Baba Okulu’nun üçüncüsüne bütün hemşehrilerimiz davetlidir. Kayıtlar ücretsiz olarak Konevi Kültür Merkezi’nde yapılmaktadır. Müracaat etmek isteyen hemşehrilerimiz, 323 00 51 numaralı telefonu arayarak da kayıt yaptırabilirler” dedi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kaldırımda beklediği sırada bacağından vuruldu
  • Gürbüzoğulları sektöre yön veriyor
  • Konya'da trafik kazası: 2 yaralı
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi
  • “Konut almakta acele edin”

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA