• Konya4 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Allah Rızası İçin Peygamberimize Sahip Çıkalım
17 Eylül 2012 Pazartesi 15:03

Allah Rızası İçin Peygamberimize Sahip Çıkalım

Peygamberimize haraket içeren filme tepkiler üzerine ABD Başkanı Obama'nın, Başbakan Erdoğan'ı aramasını değerlendiren Dr. Şeref Menteşe, sorulması gereken soruyu sordu: Ne yüzle Başbakan'ımızı arıyor
Obama Sayın Başbakanımızı aramış!! Bu haberi duyunca oldukça sıradan gibi gözükse de, oldukça saygı ve nezaketten yoksun bir icraat olduğunu; haberin içeriğini okuyunca anladım.
En kutsalıma küfür eden KÜSTAHIN ağabeyi aramış, ''Sayın Erdoğan bizim uşaklardan biri yine sizin Peygambere küfür etmiş, sizinkiler olayı abartıyorlar, ortalığı karıştırıyor, bazı elçilik binalarımızı taşlayıp bağırıp çağırıyorlar; sen bizim için devreye gir bunları sakinleştir'' demiş!!!!
ÖZÜR DİLEYİP İTİNİ HİZAYA GETİRMESİ GEREKEN OBAMA, NE YÜZLE BAŞBAKANIMIZI ARAYABİLİYOR ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM DOĞRUSU!!
Yemek için ekmek bulamayan ülkelerin, Müslümanlara yapılan şerefsizliği kınamak için sokaklara düşüp sesini yükseltirken bizim Obama'yı arayıp; ''Bak arkadaşım sizin için sorun yaşamadığımız hiç bir komşumuz kalmadı, sizin için kardeş dediğimiz liderlerle kanlı bıçaklı olduk, sizin çıkarlarınız için onbinlerce müslümanın kanı kardeş kavgasıyla akıtılırken; vakitsiz ve yersiz havlayan köpeğini sustur'' demek bize düşerdi!!
HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ KÜSTAHLAR!!
İktidarda CHP olsaydı dün Cuma namazından çıkan tüm vatandaşlarımız ''Hükümet istifa, Kahrolsun Amerika'' diye milyonlar sokaklara dökülür, hatta gider Amerikan Elçiliği'ni taşlardı.
İktidarda AK Parti olunca bunlar olamıyor.
Amerika etrafımızdaki tüm Müslüman ülkeleri istila etti, şimdi Peygamberimize hakaret ediyor ve üzerine sihirli toprak serpilmiş Aziz Türk Milleti, bu gelişmeleri sessizce izliyor.
İktidarımızla Amerika'nın arası bozulmasın diye yüreği yandığı halde sessiz kalan insanlara sormak istiyorum. BU KADAR ANTİ MÜSLÜMAN VE ANTİ İSLAM GELİŞMELER YAŞANIRKEN, AK PARTİ'NİN İKTİDARDA OLMASI TESADÜF MÜ??
Bu sorunun cevabını bir örnekle bulmaya çalışalım:
Bebek katili terör örgütünün elebaşı Apo'nun idam edilmemesi için kanun değiştiğinde MHP mecliste olmasaydı, hükümet ortağı olmasaydı idam edilmesin diye imza atmasaydı Türkiye sokaklarında ülkücü kardeşlerimiz neler yapar iktidar görevine devam edebilir miydi??
Bu küstahlar her zaman ve her yerde toplumları kendi içlerinden ve kendi insanlarıyla susturmayı başarırlar!!
Ey Türk milleti birinci vazifen, küstahların peygamberine küfür etmek değil; kalkıp sesini yükseltmektir.
Çiğnemedikleri milli değerlerimiz kalmadı; ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBERİMİZE SAHİP ÇIKALIM!!!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Bigo Yayıncı Başvurusu
  • Bakan Kurum: Konya'daki yatırımların açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekleştirecek
  • Eğiste Hadimi Viyadüğü bugün açılıyor
  • Kağnıcı: "Model şehir Konya’nın ulaşımı güçlendirilmeli"
  • Makine ihracatında rekor
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA