• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akbank Yönetimi Başkan Konukla görüştü
21 Haziran 2012 Perşembe 12:24

Akbank Yönetimi Başkan Konukla görüştü

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ile beraberindeki banka üst düzey yöneticileri Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konukla makamında görüştü.
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ile beraberindeki banka üst düzey yöneticileri Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’la makamında görüştü.
Konya Şeker’in hızlı büyümesinden ve ülke ekonomisine kazandırdığı yatırımlardan dolayı Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’u kutladıklarını söyleyen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, “Bu büyük firmamızla finansal ve ticari anlamda işbirliği fırsatlarını değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk ise Akbank’ın bankacılık faaliyetlerini yakından bildiklerini ancak, tarım kesiminin bankacılık hizmetlerinden yeterince yararlanamadığını ve bu konuda çok büyük bir fırsatın varlığını gördüklerini ifade ederek, “Tarımsal faaliyet artık modernleşmiştir. Üreticilerimiz de bu modernleşmeden nasibini almış kişilerdir. Onlara yardımcı olacak konulara bankanızın eğilmesi hem üreticilerin modern tarıma yönelmelerini hızlandıracak, hem de tarıma ciddi anlamda katkı verecektir” diye konuştu.
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk, Konya Şeker olarak tüm finans kuruluşlarıyla görüşmelerinin olduğunu, Akbank’la da zaman zaman ticari ve finansal anlamda çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışmalarının olacağını söyledi.
Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ile birlikte Akbank Kobi ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota, Ticari Bankacılık Bölüm Başkanı Mehmet Tuğal, Aklease Genel Müdürü Tuncer Mutlucan, İç Anadolu Bölge Müdürü Kadir Keskin ve Konya Ticari Şube Müdürü Aykut Takımcı, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’la yapılan görüşmede hazır bulunurken,  AB Holding CEO’su Hamdi Bağcı da görüşmeye eşlik etti.

 

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA