• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Partiden MÜSİADa hayırlı olsun ziyareti
24 Mart 2013 Pazar 13:52

Ak Partiden MÜSİADa hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, MÜSİAD'a hayırlı olsun dedi
Ziyarette MÜSİAD Konya Şubesi Başkanlığına seçilen Dr. Lütfi Şimşek’i yeni görevinden dolayı kutlayan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, “MÜSİAD’da genç bir ekip kuruldu. Şehrimiz için hayırlı olsun” dedi. MÜSİAD Konya Şubesinin 20. Yılını doldurduğunu anımsatan AK Parti İl Başkanı Sorgun, “MÜSİAD artık olgunlaşmış bir kurum. Sizler de Lojistik Merkez Projesinde görev aldınız ve önemli işler yaptınız. MÜSİAD’dan şehrin sosyal dokusu için çalışmalar bekliyoruz. İnsan hedefli sosyal ve toplumsal projeler yardımlaşma duygusunun artması için önemli. Bu noktada toplumsal bir duyarlılık oluşturmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.
MÜSİAD’ın sadece iş adamları için değil bütün toplum için var olduğunu belirten MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, “ Biz kamu yararına çalışan dernek statüsündeyiz. Bu nedenle sadece üyelerimizin değil topyekûn şehrin kalkınması için çalışıyoruz. Sadece kendi problemlerimize odaklanıp başkasını görmemek gibi bir lüksümüz yok. Bu dönemde diğer STK’larla birlikte ortak projeler yapmaya önem vereceğiz. Şehrimiz için çılgın projeler bulup hep beraber hareket etmemiz gerekliliğine inanıyoruz. Bizler şehre atılan her iyi adımın destekçisi olacağız” dedi.
MÜSİAD Konya Şubesinin 20 yılda şehrin gelişimine şahitlik ettiğini vurgulayan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Şimşek, “MÜSİAD Konya Şubesi kuruluşundan bugüne şehrin sanayisinin yanı sıra toplumsal gelişimine katkı sağlamak için çalıştı. Bizler de bu noktada aldığımız bayrağı daha ileri taşımak için çaba göstereceğiz. Arkadaşlarımızla tüm kurumlarla birlikte Konya için neler yapabilirizi konuşuyoruz. Böyle bir kurumda başkan olmak bize onur veriyor” dedi.
AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu da, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek’e yeni görevinden dolayı başarılar diledi. Baloğlu, “Sivil toplum kuruluşları ve siyasilerin ortak hareket etmesi şehrin gelecek vizyonunu daha ileri taşıyacaktır” ifadesini kullandı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar
  • Halisdemir davasında karar açıklandı
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA