• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Partide kim nereden aday? 3
11 Nisan 2011 Pazartesi 18:06

AK Parti'de kim nereden aday? 3

AK Parti'de kim nereden aday? İşte AK Parti'nin YSK'ya verdiği listenin tamamı(3)
İZMİR-2
1 BİNALİ YILDIRIM 20.12.1955 YÜKSEK MÜH
2 AYDIN ŞENGÜL 15.10.1968 ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
3 ERDAL KALKAN 20.01.1946 AVUKAT
4 NESRİN ULEMA 20.12.1971 ECZACI
5 HAMZA DAĞ 01.03.1980 AVUKAT
6 BEKİR PAKDEMİRLİ 10.11.1973 YÖNETİCİ
7 HASAN ŞAHİN 17.10.1965 ÇİFTÇİ
8 MÜJDE ÖZKUMOVA 19.06.1971 KUAFÖR
9 TOLGA MURAT BALIKÇI 05.10.1981 MİLLİ SPORCU
10 UĞUR TÜRKAN 01.12.1975 İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 ABDULLAH TEKBAŞ 01.09.1974 PEYZAJ MİMARI
12 YEŞİM DEMİRALİ 20.09.1971 AVUKAT
13 MEHMET KAVUK 30.08.1984 İŞLETME
KAHRAMANMA
1 MEHMET SAĞLAM 15.03.1938 ÖĞRETİM ÜYESİ, PROFESÖR
2 NEVZAT PAKDİL 12.01.1950 KAMU YÖNETİCİSİ
3 MAHİR ÜNAL 01.07.1966 AKADEMİSYEN
4 YILDIRIM MEHMET RAMAZANOĞLU 15.01.1956 İKİ BRANŞTA UZMAN TIP DOKTORU
5 SEVDE BAYAZIT KAÇAR 02.03.1974 YAPIMCI
6 SITKI GÜVENÇ 01.11.1961 DİŞ HEKİMİ
7 HAMİT BÜLENT EKEN 23.05.1977 ECZACI
8 İDRİS TEZCAN 22.01.1962 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
KARABÜK
1 MEHMET ALİ ŞAHİN 16.09.1950 AVUKAT
2 OSMAN KAHVECİ 10.10.1950 ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ
KARAMAN
1 LÜTFİ ELVAN 12.03.1962 EKONOMİST
2 MEVLÜT AKGÜN 10.10.1966 AVUKAT
KARS
1 AHMET ARSLAN 02.06.1962 GEMİ İNŞA VE MAKİNE MÜH.
2 YUNUS KILIÇ 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ
3 SUAT DOĞAN 12.03.1974 AVUKAT
KASTAMONU
1 HAKKI KÖYLÜ 01.07.1948 EMN.SAVCI - AVUKAT
2 MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN 18.08.1970 ECZACI
3 ZAFER NALBANTOĞLU 23.08.1980 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
KAYSERİ
1 TANER YILDIZ 03.04.1962 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 SADIK YAKUT 03.02.1956 CUMHURİYET SAVCISI
3 MUSTAFA ELİTAŞ 05.02.1957 SANAYİCİ
4 YAŞAR KARAYEL 01.03.1950 YÖNETİCİ
5 PELİN GÜNDEŞ BAKIR 13.03.1972 DEPREM MÜHENDİSLİĞİ
6 AHMET ÖKSÜZKAYA 25.07.1960 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
7 İSMAİL TAMER 10.08.1956 DOKTOR
8 MURAT CAHİD CINGI 21.07.1971 AVRUPA BİRLİĞİ SİYASET UZMANI
9 MEHMET ADIGÜZEL 27.03.1978 SANAYİCİ
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 11 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
KIRIKKALE
1 BEŞİR ATALAY 01.04.1947 AVUKAT
2 OĞUZ KAĞAN KÖKSAL 04.09.1948 VALİ-EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ
3 RAMAZAN CAN 20.04.1970 AVUKAT - HUKUKÇU
KIRKLARELİ
1 ŞENOL GÜRŞAN 17.10.1964 AVUKAT
2 ŞABAN ERDEN 14.01.1949 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
3 VOLKAN GÖÇ 12.04.1981 ORMAN MÜHENDİSİ
KIRŞEHİR
1 ABDULLAH ÇALIŞKAN 16.03.1974 İŞLETME
2 MUZAFFER ASLAN 18.08.1968 AVUKAT
KİLİS
1 FUAT KARAKUŞ 03.02.1973 UZMAN DOKTOR
2 AHMET SALİH DAL 02.03.1971 İLAHİYATÇI
KOCAELİ
1 NİHAT ERGÜN 14.09.1962 IKTISATCI
2 FİKRİ IŞIK 13.09.1965 EĞİTİMCİ
3 AZİZE SİBEL GÖNÜL 12.08.1966 MİMAR
4 MUZAFFER BAŞTOPÇU 20.06.1948 YUKSEK KIMYAGER
5 ZEKİ AYGÜN 22.07.1953 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
6 İLYAS ŞEKER 30.05.1960 HARİTA KADASTRO YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 MEHMET ALİ OKUR 04.08.1973 İŞ ADAMI
8 SAMİ ÇAKIR 15.10.1958 BANKACI
9 AYŞE MÜGE OLŞEN 03.01.1969 ECZACI
10 SERKAN SEYHAN 29.12.1979 ÖĞRETMEN - KALİTE YÖNETİM UZMANI
11 YALÇIN COŞTUR 30.05.1975 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
KONYA
1 AHMET DAVUTOĞLU 26.02.1959 BÜYÜKELÇİ, ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 KERİM ÖZKUL 18.05.1959 AVUKAT, SANAYİCİ
3 İLHAN YERLİKAYA 20.12.1960 ÖĞRETİM ÜYESİ
4 AYŞE TÜRKMENOĞLU 20.03.1965 AVUKAT
5 CEM ZORLU 09.07.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ
6 HÜSEYİN ÜZÜLMEZ 05.03.1957 İŞ ADAMI
7 MUSTAFA BALOĞLU 01.01.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI
8 MUSTAFA KABAKCI 05.04.1954 İŞ ADAMI
9 GÜLAY SAMANCI 25.02.1977 AVUKAT
10 MUSTAFA AKIŞ 10.08.1981 AVUKAT
11 HARUN TÜFEKCİ 30.01.1971 AVUKAT
12 ABDULLAH AĞRALI 10.11.1969 DOKTOR
13 HALİL ETYEMEZ 03.05.1965 EĞİTİM MÜFETTİŞİ
14 RAHİM TÜRK 24.12.1985 İKTİSATÇI-TÜCCAR
KÜTAHYA
1 SONER AKSOY 27.07.1941 Dİ.Y. MAKİNE MÜHENDİSİ
2 HASAN FEHMİ KİNAY 03.10.1964 İKTİSATÇI İŞADAMI
3 İDRİS BAL 25.04.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ PROFÖSÖR DOKTOR
4 VURAL KAVUNCU 08.03.1966 DOKTOR
5 BEDİHA TÜRKYILMAZ 29.09.1971 ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 12 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
MALATYA
1 MAHMUT MÜCAHİT FINDIKLI 15.08.1957 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
2 MUSTAFA ŞAHİN 03.02.1956 ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU İŞLETMECİLİĞİ
3 ÖZNUR ÇALIK 01.01.1965 ECZACI
4 HÜSEYİN CEMAL AKIN 11.02.1949 AVUKAT
5 ÖMER FARUK ÖZ 05.10.1966 MİLLETVEKİLİ
6 ŞANAL TOSUN 05.05.1958 TIP DOKTORU
MANİSA
1 HÜSEYİN TANRIVERDİ 04.09.1956 EĞİTİMCİ, SENDİKACI
2 RECAİ BERBER 20.06.1959 HESAP UZMANI
3 UĞUR AYDEMİR 08.12.1967 MALİ MÜŞAVİR
4 MUZAFFER YURTTAŞ 28.02.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI
5 SELÇUK ÖZDAĞ 07.08.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ YRD.DOÇ.DR.
6 SAİT HAN BAKŞİ 20.05.1973 MAKİNE MÜHENDİSİ
7 ABDURRAHİM ARSLAN 06.03.1967 MAKİNE MÜHENDİSİ
8 MEHMET UÇAK 21.07.1970 ÖĞRETMEN
9 MURAT ERBİL 10.03.1974 EKONOMİ FİNANSMAN--ULUSLAR ARASI TİCARET
10 MUSTAFA IRMAK 15.01.1981 TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MARDİN
1 MUAMMER GÜLER 21.03.1949 VALİ
2 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY 18.06.1970 ECZACLILIK
3 ABDURRAHİM AKDAĞ 01.09.1960 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ
4 HİKMET BÜLENT GÖZÜ 06.06.1953 İŞLETME-YÖNETİCİ
5 EDİP DEMİRDAĞ 21.10.1965 MÜTAHİT
6 ABDULLAH DÜZGÜN 03.03.1976 AVUKAT
MERSİN
1 MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN 15.11.1957 MAK.MÜH SANAYİCİ
2 AHMET TEVFİK UZUN 15.06.1968 ECZACI
3 NEBİ BOZKURT 10.01.1950 ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ÇİĞDEM MÜNEVVER ÖKTEN 08.06.1961 İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
5 MUSTAFA SAMİ CÜCELOĞLU 01.01.1966 VETERİNER HEKİM
6 MUSTAFA TURAN 01.01.1966 SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR
7 FATMA TANSEL GÜREL 04.09.1964 DİŞ HEKİMİ
8 ATİLLA OLÇUM 25.03.1978 SINIF ÖĞRETMENİ
9 MUSTAFA SEVER 15.10.1968 ZİRAAT MÜHENDİSİ
10 ABDULLAH KUZ 01.01.1979 TARİH ÖĞRETMENİ
11 İLHAN KAHRAMAN 20.06.1976 SİGORTACI
MUĞLA
1 ALİ BOĞA 04.01.1949 SİYASET BİLİMCİ
2 YÜKSEL ÖZDEN 05.09.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ
3 HAYATİ NİZAMOĞLU 28.10.1960 ORMAN MÜHENDİSİ
4 YEŞİM AVCI 11.05.1970 DOKTOR
5 GÜLTEKİN AKÇA 31.01.1971 AVUKAT
6 MEHMET YAVUZ DEMİR 28.01.1953 EMEKLİ BAKANLIK MÜFETTİŞİ
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 13 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
MUŞ
1 FARUK IŞIK 01.01.1963 MÜLKİ İDARE AMİRİ-KAYMAKAM,VALİ YRD.
2 MUZAFFER ÇAKAR 23.03.1965 KİMYAGER
3 MEHMET EMİN ŞİMŞEK 05.05.1964 İNŞAAT MUHENDİSİ
4 MELİK EMRE 12.10.1975 AVUKAT
NEVŞEHİR
1 AHMET ERDAL FERALAN 20.12.1962 YÜKSEK MAKİNE MÜH.
2 MURAT GÖKTÜRK 28.01.1970 AVUKAT
3 EBU BEKİR GİZLİGİDER 25.02.1979 SERBEST AVUKAT
NİĞDE
1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU 10.03.1962 MÜLKİ İDARE-GENEL İDARE YÖNETİCİLİK
2 ÖMER SELVİ 16.01.1976 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
3 ERDOĞAN ÖZEGEN 29.11.1965 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ
ORDU
1 İDRİS NAİM ŞAHİN 01.06.1956 KAMU YÖNETİCİSİ
2 MUSTAFA HAMARAT 21.07.1972 AVUKAT
3 FATİH HAN ÜNAL 20.03.1968 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
4 İHSAN ŞENER 01.01.1965 KAMU YÖNETİCİSİ
5 HARUN ÇAKIR 03.02.1954 YÖNETİCİ
6 MUSTAFA ÇAYA 12.05.1970 MALİ MÜŞAVİR
OSMANİYE
1 SUAT ÖNAL 16.12.1961 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ- İKTİSATÇI
2 DURDU MEHMET KASTAL 22.01.1969 EGITIMCI
3 MUSTAFA DAYANGAÇ 20.09.1960 TELEKOMİNİKASYON-ELEKTRİK
4 ABDULKADİR ŞAHİN 01.09.1956 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI
RİZE
1 HAYATİ YAZICI 23.05.1952 AVUKAT
2 HASAN KARAL 03.01.1973 EĞİTİMCİ
3 NUSRET BAYRAKTAR 01.01.1951 MAKİNA MÜHENDİSİ
SAKARYA
1 HASAN ALİ ÇELİK 02.05.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 AYHAN SEFER ÜSTÜN 21.08.1970 AVUKAT
3 ŞABAN DİŞLİ 22.02.1958 EKONOMİ, İKTİSAT, BANKA
4 AYŞENUR İSLAM 16.01.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ
5 ALİ İHSAN YAVUZ 07.07.1969 AVUKAT
6 ZİYA CEVHERLİ 12.12.1960 ÖĞRETMEN
7 ENDER SERBES 01.01.1977 ALTIN DÖVİZ VE PIRLANTA TİCARETİ
SAMSUN
1 MUSTAFA DEMİR 18.01.1961 MİMAR-SANAYİCİ-SER.TİC.İNŞ.TAAH.
2 SUAT KILIÇ 23.07.1972 AVUKAT
3 CEMAL YILMAZ DEMİR 12.08.1960 EGİTİMCİ
4 TÜLAY BAKIR 02.05.1947 FİZYOLOG İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJI PROF.DR.
5 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ 15.06.1976 SIYASET BILIMCI
6 AHMET YENİ 10.08.1955 BANKACI
7 KAMURAN ÖZDEN 10.05.1962 MÜSTAKİL DAİRE BAŞKANI
8 ASLAN KARANFİL 10.01.1970 MÜLKİ İDARE AMİRİ
9 MEHMET TAŞAN 15.02.1957 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 14 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
SİİRT
1 AFİF DEMİRKIRAN 01.01.1952 MADEN YÜKSEK MÜH.
2 OSMAN ÖREN 13.04.1966 ÖĞRETMEN
3 BAYRAM KIZILAY 05.07.1955 ÖĞRETMEN
SİNOP
1 MEHMET ERSOY 26.04.1964 MEMUR-VALİ
2 İBRAHİM FELEK 01.02.1957 İŞLETMECİ
SİVAS
1 İSMET YILMAZ 10.12.1961 HUKUKÇU
2 MESUDE NURSUNA MEMECAN 23.07.1957 YAYINCI
3 HİLMİ BİLGİN 26.05.1972 AVUKAT
4 ALİ TURAN 15.10.1959 DIŞ TİCARET
5 ADEM YILDIRIM 05.01.1973 HUKUK FAKULTESİ
ŞANLIURFA
1 FARUK ÇELİK 17.01.1956 EĞİTİMCİ
2 SEYİT EYYÜPOĞLU 10.04.1942 ÇİFTÇİ
3 MEHMET KASIM GÜLPINAR 20.09.1969 KAMU GÖRVL.
4 MEHMET AKYÜREK 20.11.1950 İŞADAMI
5 ZEYNEP ARMAĞAN USLU 11.07.1969 ÖĞRETİM ÜYESİ
6 HALİL ÖZCAN 01.10.1964 ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ.DR
7 MAHMUT KAÇAR 10.10.1975 ÇEVRE MÜH.
8 ABDULKADİR EMİN ÖNEN 15.03.1976 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
9 YAHYA AKMAN 07.05.1966 AVUKAT
10 ABDULKERİM GÖK 01.03.1970 ÖĞRETİM ÜYESİ
11 BEKİR EREN 23.04.1977 AVUKAT
12 ZEYNEP MÜJDE SAKAR 21.06.1982 İŞLETMECİ
ŞIRNAK
1 MEHMET EMİN DİNDAR 01.01.1959 DOKTOR
2 MEHMET TATAR 01.02.1945 İŞ ADAMI
3 NAZAN BİRLİK 01.07.1974 AVUKAT
4 İBRAHİM BAYKAL 04.05.1968 TÜCCAR, ÇİFTÇİ
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • 1,4 milyar liralık buğday israf ediliyor
  • Rus medyası: Ankara SSCB'nin mirasına kafayı taktı
  • Konya'da 22 milyonluk büyük vurgun!
  • “Selçuklu’ya dair çok fazla bilgimizin olmadığını anladık”
  • Başkan Mehmet Tutal, 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA