• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Partide kim nereden aday? 2
11 Nisan 2011 Pazartesi 17:59

AK Parti'de kim nereden aday? 2

AK Parti'de kim nereden aday? İşte AK Parti'nin YSK'ya verdiği listenin tamamı(2)
ERZURUM
1 RECEP AKDAĞ 08.05.1960 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI-ÖĞRT.ÜYESİ
2 ADNAN YILMAZ 29.10.1953 BÜROKRAT
3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK 01.11.1973 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
4 CENGİZ YAVİLİOĞLU 20.08.1970 EKONOMİ FİNANSMAN
5 MUHYETTİN AKSAK 10.07.1957 İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 İBRAHİM AYDEMİR 26.02.1962 MALİ MÜŞAVİR
ESKİŞEHİR
1 NABİ AVCI 08.10.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 SALİH KOCA 07.03.1972 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDISI
3 ÜLKER CAN 16.12.1963 ECZACI
4 CEMAL ÇAVDARLI 15.03.1966 EĞİTİMCİ
5 ETHEM KALIN 08.11.1973 VETERİNER HEKİM
6 AYTEN KIZILSU 15.08.1959 MATEMATİK ÖĞRETMENİ
GAZİANTEP
1 HÜSEYİN ÇELİK 05.03.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ
2 FATMA ŞAHİN 20.06.1966 KİMYA MÜHENDİSİ
3 ŞAMİL TAYYAR 01.03.1965 GAZETECİLİK
4 ABDULLAH NEJAT KOÇER 20.08.1963 SANAYİCİ
5 MEHMET SARI 10.05.1968 SANAYİCİ VE İŞ ADAMI
6 MEHMET ERDOĞAN 30.10.1956 İŞADAMI
7 DERYA BAKBAK 16.08.1972 Y. MİMAR
8 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU 04.11.1960 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ
9 ALİ ŞAHİN 02.01.1970 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
10 FİKRET MURAT TURAL 02.02.1974 SINIF ÖĞRETMENİ
11 ABDULLAH TOMBUL 02.02.1956 JEOMORFOLOG
12 ADEM YÜCEL 10.06.1979 İŞLETMECİ
GİRESUN
1 NURETTİN CANİKLİ 15.05.1960 İKTİSATÇI GAZETECİ MALİYE BAŞ MÜFETTİŞİ
2 MEHMET GELDİ 10.03.1960 HARİTA MÜHENDİSİ MÜTEAHHİT
3 ADEM TATLI 04.02.1968 VETERİNER HEKİM
4 ŞENGÜL ŞAHİN 05.05.1959 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ
GÜMÜŞHANE
1 KEMALETTİN AYDIN 10.05.1962 DOÇENT DOKTOR
2 FERAMUZ ÜSTÜN 10.12.1970 MALİ MÜŞAVİR, BANAKACI
HAKKARİ
1 MEHMET NECİP ZEYDAN 27.10.1955 İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 KASIM DEMİR 07.07.1954 BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN EMEKLİ
3 ABDULMUTTALİP ÖZBEK 08.05.1963 İNŞAAT TEKNİKERİ,FEN MÜDÜRÜ
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 6 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
HATAY
1 SADULLAH ERGİN 06.07.1964 AVUKAT
2 ORHAN KARASAYAR 29.03.1965 ZİRAAT MÜHENDİSİ
3 MEHMET ÖNTÜRK 18.03.1970 İŞLETMECİ
4 ADEM YEŞİLDAL 07.02.1976 AVUKAT
5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU 01.12.1954 ECZACI
6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ 26.03.1964 İŞKADINI ESNAF
7 FEVZİ ŞANVERDİ 10.05.1963 MÜTERRİM TERCUMAN
8 MEHMET SARUHAN 28.03.1962 ÖĞRETMEN AVUKAT
9 ABDÜLKERİM GÜVEN 20.10.1974 AVUKAT
10 HÜR EMRE ÖNAL 24.06.1978 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
IĞDIR
1 YAŞAR AKKUŞ 18.04.1954 SANAYİCİ
2 NURETTİN ARAS 06.03.1954 SERBEST MESLEK
ISPARTA
1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ 16.07.1961 EKONOMİST
2 RECEP ÖZEL 07.01.1969 AVUKAT
3 SUAT KOLUKIRIK 16.05.1970 SOSYOLOG
4 PINAR TANER TOPSAKAL 03.09.1978 PRATİSYEN HEKİM
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 7 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
İSTANBUL-1
1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN 26.02.1954 İKTİSATÇI
2 EGEMEN BAĞIŞ 23.04.1970 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
3 İDRİS GÜLLÜCE 11.02.1950 YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 EROL KAYA 01.10.1959 SERBEST
5 MİHRİMAH BELMA SATIR 20.02.1961 AVUKAT
6 MUSTAFA ATAŞ 20.05.1957 YÖNETİCİ
7 MUHAMMED ÇETİN 16.11.1963 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8 İSMET UÇMA 01.01.1955 YAZAR
9 GÜRSOY EROL 12.10.1956 ELEKTRİK MÜH.
10 ALEV DEDEGİL 21.02.1958 YÖNETİCİ
11 MEHMET DOMAÇ 08.04.1950 ECZACI
12 OSMAN BOYRAZ 23.01.1974 HARİTA YÜKSEK MÜHENDİSİ
13 OKTAY SARAL 18.03.1967 İNŞAAT MÜHENDİSİ
14 METİN KÜLÜNK 16.11.1960 İNŞAAT MÜHENDİSİ
15 AHMET BERAT ÇONKAR 13.08.1976 ISLETMECI-YONETICI-ULUSLARARASI EKONOMI-SIYASET
16 MUHAMMET BİLAL MACİT 11.09.1984 SİYASET BİLİMİ
17 MELTEM GÜRLER GÖKSEL 06.10.1966 PSİKOLOG - REKLAMCI OLARAK ÇALIŞIYOR
18 NUMAN GÜZEY 15.05.1948 AVUKAT
19 ALİCAN TAŞCI 06.06.1957 BANKACI-EKONOMİST
20 SERKAN BAYRAM 01.04.1974 AVUKAT
21 FAHRİ YASİN ŞENER 20.06.1975 TARİHÇİ
22 BİLAL TOPÇU 22.02.1981 İKTİSAT
23 HAKKI ŞANLI 08.03.1954 MAKİNA MÜHENDİSİ
24 DERVİŞ YÜCEL 28.07.1960 DİL BİLİMCİ EĞİTİMCİ
25 AYŞEGÜL ESRA ATİK 01.01.1975 TASARIM
26 FARUK BİLAL ŞENER 13.10.1981 KUYUMCULUK YAPI VE İNŞAAT
27 MEHMET FATİH BULAÇ 07.04.1975 BANKACI
28 ERKAN HACISALİHOĞLU 17.07.1971 İNŞAAT MÜHENDİSİ
29 ESRA HATİPOĞLU 25.06.1982 AVUKAT
30 HAYRİ KÖSE 27.06.1977 YÖNETİCİ
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 8 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
İSTANBUL-2
1 NİMET ÇUBUKÇU 02.03.1965 SERBEST AVUKAT
2 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI 26.11.1954 AVUKAT
3 BURHAN KUZU 01.01.1955 ANAYASA HUKUKU PROFESÖRÜ
4 EKREM ERDEM 01.01.1948 EMEKLİ ÖĞRETMEN
5 VOLKAN BOZKIR 22.11.1950 DİPLOMAT - BÜYÜKELÇİ
6 İBRAHİM YİĞİT 08.12.1947 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 AHMET KUTALMIŞ TÜRKEŞ 16.10.1978 EKONOMİST
8 İSMAİL SAFİ 20.01.1968 SİYASET BİLİMCİSİ
9 TÜRKAN DAĞOĞLU 10.09.1945 DOKTOR
10 ŞİRİN ÜNAL 11.08.1954 EMEKLİ HAVA PİLOT TÜMGENERAL
11 SEVİM SAVAŞER 27.04.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ
12 HÜSEYİN BÜRGE 10.08.1955 EMEKLİ ÖĞRETMEN
13 OSMAN AŞKIN BAK 11.10.1966 MAKİNA MÜHENDİSİ İŞLETMECİ
14 AHMET HALDUN ERTÜRK 15.06.1955 DOKTOR
15 AHMET BAHA ÖĞÜTKEN 01.11.1961 MALİ MÜŞAVİR
16 AHMET HAMDİ ÇAMLI 15.02.1965 TİCARET
17 OSMAN KÖKSAL 01.02.1970 AVUKAT
18 ADEM ALİ YILMAZ 24.11.1984 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
19 ÜZEYİR İLBAK 01.02.1958 YÖNETİCİ ŞİRKET ORTAĞI
20 EMİN HABERDAR 05.04.1958 KİMYA MÜHENDİSİ
21 AHMET ÖZEL 01.07.1972 AVUKAT
22 HÜSEYİN EROĞLU 05.02.1968 SM.MALİ MÜŞAVİR
23 AHMET YILDIZ 27.07.1985 İŞLETME YÖNETİCİLİĞİ
24 SEÇİL SAYIN ELMAS 31.01.1979 AVUKAT
25 NADİR UZUN 02.09.1982 TURİZM
26 EROL GÜNAY 05.11.1979 İSTAİSTİKÇİ
27 ALİ RIZA ABDİK 01.03.1984 MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMAR
11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 9 / 16
Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği
İSTANBUL-3
1 ÖMER DİNÇER 10.09.1956 AKADEMİSYEN
2 ABDÜLKADİR AKSU 12.10.1944 IDARECI
3 ÜNAL KACIR 13.01.1953 MAKINA MUHENDISI
4 HAKAN ŞÜKÜR 01.09.1971 SPORCU
5 HALİDE İNCEKARA 18.09.1959 YONETICI
6 MUSTAFA ŞENTOP 06.08.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ
7 FEYZULLAH KIYIKLIK 15.03.1949 EĞİTİMCİ-AVUKAT
8 TÜLAY KAYNARCA 13.10.1969 GAZETECİ
9 NUREDDİN NEBATİ 01.01.1964 İŞ ADAMI
10 MEHMET DOĞAN KUBAT 21.11.1969 AVUKAT
11 BÜLENT TURAN 17.01.1975 HUKUKÇU
12 MEHMET MUŞ 01.05.1982 EKONOMİST
13 GÜLAY DALYAN 01.06.1962 MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
14 ENVER YILMAZ 20.03.1970 HAKİM AVUKAT
15 HARUN KARACA 17.02.1962 SERBEST MUHASEBECİ
16 CEMAL ÖZDEMİR 01.11.1950 İKTİSATÇI
17 ALPAY TARHAN 09.07.1979 EĞİTİMCİ
18 BEHİYE EKER ALBAYRAK 29.10.1979 AVUKAT
19 SADIK DANIŞMAN 04.01.1955 DOKTOR
20 EMRAH KULAKLI 25.07.1980 AVUKAT
21 ESRA DENİZ 28.11.1970 AVUKAT
22 MÜZEMMİL HEVADPAL 05.05.1977 PROFESYONEL YÖNETİCİ
23 ABDULLAH BAŞCI 01.01.1960 YÖNETİCİ
24 HAYATİ GÜLLÜK 01.05.1959 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
25 NECATİ KARAGÖZ 04.04.1973 İŞLETME
26 İSA GÜMÜŞ 20.03.1970 SEBET MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR
27 YUSUF İŞLER 14.01.1980 AVUKAT
28 SALİH ÇAĞDAŞ 24.05.1980 AVUKAT
İZMİR-1
1 ERTUĞRUL GÜNAY 01.03.1947 HUKUKÇU
2 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU 22.10.1950 MAKİNE MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ
3 İLHAN İŞBİLEN 01.04.1946 SANAYİCİ
4 İLKNUR DENİZLİ 12.10.1964 GIDA MÜHENDİSİ
5 ALİ AŞLIK 10.01.1964 AVUKAT
6 RIFAT SAİT 06.06.1966 İKTİSATÇI
7 BİLAL DOĞAN 10.11.1958 ESKİ VERGİ DENETMENİ
8 CEMAL BEKLE 02.04.1978 TURİZM
9 TÜLİN BOZKURT HAZAR 27.04.1971 İŞLETMECİ-DİLBİLİMCİ
10 HARUN ÖZDEMİR 01.03.1964 EĞİTİMCİ, SİYASİ ANALİST, DANIŞMAN, TV YAPIMCISI,
11 OSMAN SAKMAN 16.01.1977 İŞLETMECİ,TÜCCAR
12 MAKSUT KARAOSMAN 12.10.1975 AVUKAT
13 DOĞAN BAYRAM 14.02.1982 KOORDİNATÖR
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da en çok tercih edilen otomobil markası
  • Beyşehir’in en büyük parkına yürüyüş yolu
  • FETÖ'ye "marka" darbesi!
  • Milyonlarca kişiye uyarı! Son gün 27 Temmuz
  • Kuğulu Vadisi projesinde ikinci gölet çalışmaları başladı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA