• Konya26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti İl Teşkilatı sanayicilerle buluştu
09 Nisan 2013 Salı 13:15

Ak Parti İl Teşkilatı sanayicilerle buluştu

AK Parti Konya İl Teşkilatının sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldiği toplantılar sürüyor.
AK Parti Konya İl Teşkilatı’nın sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldiği toplantılar sürüyor. 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarıyla buluşan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun; “AK Parti iktidarıyla şehrimize yapılan yatırımlar, Konyalı işadamı ve sanayicilerimize de büyük katkılar yapıyor” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sanayici ve işadamları ile bir araya geldi. AK Parti İl Teşkilatı Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen program, Atiker’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
1’İNCİ ORGANİZE’DE SANAYİCİLERLE BULUŞMA
Programa AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Kabakcı, Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Gülay Samancı, Harun Tüfekçi, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile AK Parti Merkez İlçe Başkanları, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sanayici ile işadamları katıldı.
SORGUN; “İKTİDARIMIZIN HİZMETLERİ SANAYİCİYE BÜYÜK KATKI YAPIYOR”
Konuşmasının başında programa ev sahipliği yapan Atiker Ailesi’ne teşekkür eden AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, Konya sanayisi, üretim potansiyeli ve sektörün problemlerinin ortaya konması ve istişare edilmesi bağlamında bu tür toplantıları çok önemsediklerini dile getirdi. Başkan Sorgun; “İl Teşkilatı olarak toplumum her kesimi ile sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Tabii ki Konyamıza ve ülkemize değer katan sanayici ve işadamlarımıza ayrı bir önem veriyoruz. Bu toplantılarımızla şehrimizde faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarımızla bir araya gelerek üretici ve tüccarımızın faaliyetlerini, üretim potansiyellerini, hedeflerini ve istek veya problemlerini konuşup istişare ediyoruz. AK Parti iktidarımızın ülkemize, bölgemize ve şehrimize yaptığı birçok yatırım, sanayici ve üreticimize büyük katkılar sağlıyor. Özellikle Ankara – Konya arası Hızlı Treni, yine geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Eskişehir - Konya Hızlı Treni ve tabii ki Konyamıza kurulacak Lojistik Köy, Konya’da üretimi ve ticareti arttıracak önemli hizmetlerdir. Şehirlerimizi birbirine yaklaştıran, üretimi arttıran ve bunun yanı sıra insanımızı sosyal ve kültürel anlamda birbirine kaynaştıran büyük hizmet ve yatırımlar dolayısıyla hükümetimize, söz konusu yatırımların şehrimize kazandırılmasında büyük emekleri olan Dışişleri Bakanımız, diğer bakanlarımız, milletvekillerimiz, odalarımız, sanayici ve işadamlarımıza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  Toplantıda AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun’un yanı sıra AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Kabakcı, Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Gülay Samancı, Harun Tüfekçi, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile 1. Organize Sanayi Bölgesi sanayici ve işadamları da söz aldı. 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA