• Konya7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ajans Press Türkiyeyi buluşturdu
23 Haziran 2011 Perşembe 17:20

Ajans Press Türkiye'yi buluşturdu

Ajans Press, yaptığı atılımlara bir yenisini daha ekleyerek Türkiyenin 81 ilini kapsayacak şekilde şube ve temsilcilikler açtı.

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir medya takibi alanında faaliyet gösteren ve sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da sayılı medya takip firmalarından biri olan Ajans Press, yeni bir atılım gerçekleştirerek Türkiye genelinde 81 ili kapsayacak şekilde şube ve temsilcilikler açtı. Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, 16 Haziran’da Ramada Plaza’da temsilcilerin de hazır bulunduğu bir lansman gerçekleştirerek “81 il” projesini  tanıttı.

81 ilde temsilcilik ile yayın takibinde %80’lik artış
Ajans Press, Türkiye’nin 81 ilinde açtığı şube ve temsilcilikler ile paydaşları için önemli avantajlar sağlıyor. Yerel ve bölgesel yayınlar açısından en fazla sonucu bugüne kadar müşterilerine sunan Ajans Press, Türkiye genelinde açtığı temsilcilikler sayesinde takip ettiği yerel ve bölgesel yayınların sayısını yüzde 80 oranında artırarak bu alandaki liderliğini de pekiştirmiş oldu.
 

Yerel ve bölgesel medya Ajans Press network’ü sayesinde sınırlarını aşıyor
Ajans Press tarafından takip edilen yayınlar, Türkiye’den ve dünyadan birçok kurumun medya  takip sonuçlarında yer alıyor. Ajans Press yayın network’üne yeni dahil olan yerel ve bölgesel yayınlar da bu sayede sınırlarını aşarak daha yaygın bir kitle tarafından bilinir konuma gelecek.

Basın toplantısında konuşan Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, “81 il” projesini hayata geçiriyor olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek,  Ajans Press’in yerel, bölgesel, ulusal medyası, müşterileri, temsilcileri, çalışanları ve çözüm ortakları ile artık daha da büyük bir aile olduğunu vurguladı. Sözkonusu proje ile yerel ve bölgesel yayınların takibini yüzde 80 oranında artırdıklarını, bu sayede de müşterilerine çok daha fazla yayını, çok daha hızlı bir şekilde sunabileceklerini belirtti.

Özkan, “2009 yılında açtığımız ve başarı modeli olarak kabul ettiğimiz KKTC Temsilciliğimiz, Ajans Press’in networkünü oluşturmada ilk adımımızdı. “81 il” projemizin en önemli yanı tüm paydaşlarımız için birçok fayda sağlıyor olmasıdır. Her zaman en iyisini sunmaya odaklandığımız müşterilerimize artık daha fazla yerel ve bölgesel yayın takibiyle, daha hızlı hizmet sunuyoruz. Ayrıca İstanbul dışındaki  müşterilerimize temsilcilerimiz vasıtası ile daha yakın hizmet sunma imkanına kavuşuyoruz” şeklinde konuştu. Yerel ve bölgesel medyayı Ajans Press yayın network’üne dahil etmeleriyle yaygınlaştırdıklarını ifade eden Özkan, böylelikle Ajans Press’ten hizmet alan tüm yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin takip ettikleri tüm yerel ve bölgesel yayınlardan haberdar olmasına vesile olduklarını belirtti.

Özkan: “Nitelikli bilgiyi en hızlı, en etkin biçimde sağlıyoruz”
“Nitelikli bilgiyi en hızlı, en etkin biçimde sağlayan kurum olmak” şeklinde belirledikleri misyonlarını her geçen gün pekiştirdiklerini belirten Özkan, bu amaçla AR-GE çalışmalarına büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Özkan, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hep bir adım ötesinde olmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizi geliştirmeye, daha iyi, daha fazla ve daha nitelikli bilgi sunmaya odaklanıyoruz” dedi.
Yenilikler sunma konusunda da öncü olduklarını belirten Mehmet Ali Özkan, Ajans Press’in çok dinamik bir yapıda hizmet verdiğini, sürekli olarak hizmetlerininin niteliklerini artırdıklarını, yeni hizmetler eklediklerini de dile getirdi.

Ajans Press dünyada da saygın konumda
Uluslararası Küpür Büroları Federasyonu (FIBEP) ve Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) üyelikleri bulunan Ajans Press, ulaştığı standartlarıyla bir yandan tüm ülkelere hizmet verirken bir yandan da her ülkedeki medya takip hizmetlerini talep edilmesi halinde müşterilerine sunabiliyor. Medya takibinde sınırları kaldıran Ajans Press, aynı zamanda televizyon-radyo kanallarından digital kayıt/arşiv ve bu kayıtları internetten online bir sistemle sunma teknolojisiyle sektörün öncülüğünü yürütüyor.

Daha da büyüyecek
Ajans Press’in hâlihazırda açmış olduğu tüm Türkiye’yi kapsayan temsilciliklerinin yanı sıra KKTC ve Almanya’da da temsilcilikleri bulunuyor. Düzenlenen basın toplantısında Ajans Press’in bu tecrübeleri ışığında büyüme hedeflerinden bahsedilerek, bu çerçevedeki çalışmaların yoğun şekilde sürdürüldüğü aktarıldı.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi
  • "Tarihi dizilerin ürünlerimize faydası çok"

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA