• Konya11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adeseden 95. mağaza
05 Mart 2010 Cuma 16:09

Adese'den 95. mağaza

Adese AVM Konyada yeni mağazalar açmaya devam ediyor.
Adese AVM Konya’da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Özalkent semtinde Gürkan Caddesi Adesem Mağazası  ile birlikte Adese’nin Konya’daki mağaza sayısı 95’e ulaştı. 
 
Adese, Konya’daki açılışlarına devam ediyor. Son olarak yine Konya’da Ahmet Özcan Caddesi Adese mağazasını hizmet halkasına ekleyen Adese, yoğun bir katılımla açılışını yaptığı Gürkan Caddesi Adesem mağazasıyla Konya’da şube sayısını doksan beşe çıkardı. Gürkan Caddesi Adesem’in açılış kurdelesini İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, İttifak Holding Genel Müdürü Hacı Ali Körpe, Selva Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Osman Baydar, Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş birlikte kestiler. Gürkan Caddesi Adesem,410 metrekaresatış alanında 2 kasa ve 6 personel ile hizmet verecek. 
 
Geçtiğimiz yıl Marmara Bölgesi’nde ağırlığını artıran Adese; İstanbul’da yedi, Kocaeli’de üç ve Sakarya’da bir mağazayı hizmet halkasına eklemiş ve Konya’daki yatırımlarına aralıksız devam etmişti.  Aynı zamanda Konya Beyşehir’deki ikinci şubesini açan Adese, Konya Ereğli’deki dev bir yatırımı bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak Ereğli Parksite Alışveriş Merkezi’ni hizmete açmıştı. Bir süre sonra Konya Kulu’da ilk şubesinin açılışını yapan Adese, daha önce iki Adesem ile hizmet verdiği Karaman’da ilk Adese mağazasını hizmet zincirine eklemişti. 2009’un son günlerinde Ahmet Özcan Adese ve son olarak Gürkan Caddesi Adesem’in açılışını yapan Adese, böylece son bir yıl içinde Konya’daki beşinci şubesini açtı.
 
Adese, yatırımlarına paralel olarak 2009 yılı içinde oluşturduğu yaklaşık sekiz yüz kişilik yeni istihdamla 2009 yılı içinde Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan firmalarından birisi oldu. Konya Vergi Dairesi ve Sosyal Sigortalar Bölge Müdürlüğü tarafından verilen “En Fazla İstihdam Sağlayan Firma” ödülünün de sahibi olan Adese açılan her yeni mağaza ile çalışan sayısını artırmaya devam ediyor. Türkiye’nin perakende markası Adese, ayrıca, 2009 yılında Konya’nın en çok “kurumlar vergisi” ödeyen üçüncü şirketi olma başarısını da göstermişti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • “Konut almakta acele edin”
  • Dr. Seyit Karaca başkanlığa devam ediyor
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi
  • Konya'daki köfte kavgasının 14 sanığı hakim karşısında
  • 30 bin Selçuklu torun ecdadla buluşuyor

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA