• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adese Konyanın en değerli markası
12 Eylül 2012 Çarşamba 16:28

Adese Konya'nın en değerli markası

İttifak Holdingin perakende sektöründeki temsilcisi Adese, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Financeın Türkiyenin En Değerli Markaları 2012 araştırmasında Konyayı temsil eden tek..

İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi Adese, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2012” araştırmasında Konya’yı temsil eden tek firma oldu. Türkiye’nin En Değerli 100 Markası arasına giren Adese böylelikle, Konya’nın “En Değerli Markası” oldu.

1991 yılında İttifak Holding çatısı altında faaliyetine başlayan Adese, 20 yılda Anadolu’dan doğup ulusal bir değer haline gelen, her geçen gün büyüyen ve bugün borsada işlem gören bir kuruluş noktasına ulaştı. Başta nitelikli insan kaynakları olmak üzere; sahip olduğu tüm varlık ve değerleriyle yenilikçi hizmet üretmek ve perakende sektöründe ulusal ve uluslararası düzeyde öncü olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Adese, 2011’i yüzde 13’lük ciro artışıyla tamamladı. Adese, dünya çapında gerçekleştirdiği marka değerlendirme araştırmalarıyla ön plana çıkan Brand Finance’ın “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2012” araştırmasında Türkiye çapında 74’üncü sırada yer aldı. Türkiye perakende sektörünün en çok çalışana sahip şirketlerinden biri olan Adese, istikrarlı büyümesi ve bilinirliğinin yanı sıra marka değerini de sürekli büyüyen bir ivmede artırıyor.   

Konya’nın onur kaynağı
Ankara, Aksaray, Bolu, İstanbul, Karaman, Kocaeli, Konya, Mersin ve Sakarya olmak üzere Türkiye’nin 9 şehrinde hizmet veren Adese, güçlü finansal yapısı, sahip olduğu profesyonel insan kaynağı ve yeni yatırımlarıyla birlikte perakende sektöründeki konumunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Brand Finance’ın “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2012” araştırmasında geçen yıl olduğu gibi yine ilk 100’de yer almayı başaran Adese, aynı zamanda Konya’yı temsil eden tek şirket olarak Konya için ayrı bir onur kaynağı oldu.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA