• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adese çalışanlarına yatırım yapıyor
09 Kasım 2012 Cuma 13:05

Adese çalışanlarına yatırım yapıyor

Hizmet kalitesine ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla verdiği kurum içi eğitimleriyle bilinen Adesenin market yöneticileri, Soysal Perakende Okulunun Perakende Mağaza...
Hizmet kalitesine ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla verdiği kurum içi eğitimleriyle bilinen Adese’nin market yöneticileri, Soysal Perakende Okulu’nun Perakende Mağaza Yöneticiliği Sertifika Programı’na katıldı. Başarılı yöneticilere sertifikaları, düzenlenen bir basın toplantısıyla verildi.
Adese, İnsan Kaynakları biriminin verdiği kurum içi eğitimlerin yanı sıra, devlet kurumlarıyla ve özel kuruluşlarla önemli işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Bu yıl içinde İş-Kur’la birlikte yürüttüğü iki farklı projeyle, meslek ve deneyim sahibi olmayan 307 gence eğitim veren ve başarılı olanları işe alan Adese, çalışanlarına Sağlık Müdürlüğüyle hijyen, Bilim Teknoloji ve Sanayi Müdürlüğüyle tüketici hakları eğitimleri vermişti.
Adese Çalışanlarına Yatırım Yapıyor
KulePlaza 37. katta yapılan basın toplantısında konuşma yapan Adese Genel Müdür Yardımcısı Sıtkı Erben, Kurum kültürü olarak, “çalışan niteliği” kavramına büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Çünkü müşteri memnuniyetinin “nitelikli çalışan”la sağlanabileceğine inanıyor ve çalışanlarımızın gelişimlerine büyük yatırımlar yapıyoruz.” dedi.
80 Saatlik Eğitim
Soysal Perakende Okulu eğitimcileri desteğiyle organize edilen sertifika programında; Büyük Ölçekli Mağazalarda Satış ve Hizmet Yönetimi, Perakende Mağaza Yönetimi, Perakendeye Giriş ve Temel Kavramlar, Satışta Görselliğin Gücü, Perakende Matematiği, Müşteri Memnuniyeti ve Kriz Yönetimi eğitimleri olmak üzere altı eğitim verildi. 80 saatlik sertifika programı kapsamında, eğitimlerin sonunda uygulanan sınavlarda başarılı olan yöneticiler sertifika almaya hak kazandı.
Basın toplantısının ardından Soysal Perakende Okulu Yöneticisi Nihan Çakır ARAS Adese’nin eğitim hassasiyetinden dolayı Adese Genel Müdür Yardımcısı Sıtkı Erben’e bir plaket takdim etti. Erben ise, uyum içinde gerçekleşen işbirliği ve eğitim kalitesinden ötürü Nihan Çakır ARAS’a teşekkür ederek Adese adına bir plaketi Soysal Perakende Okulu Yöneticisi Nihan Çakır ARAS’a sundu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA