• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"Siyaset heyecan ister inat ister"
09 Haziran 2011 Perşembe 16:47

"Siyaset heyecan ister inat ister"

Halkın Sesi Partisi Konya İl başkanlığı tarafından seçim günü koordinasyonu ve müşahit eğitim toplantısı yapıldı.

Halkın Sesi Partisi Konya İl başkanlığı tarafından seçim günü koordinasyonu ve müşahit eğitim toplantısı yapıldı. KONESOB ( Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası )  konferans salonunda düzenlenen Programa İl ve il çe yönetimleri ve Milletvekili Adayları Tam Kadro katıldığı; toplantıda konuşan HAS Parti Konya Milletvekili Adayı Av. Veli TOLU; “Siyaset heyecan ister, arzu ister, istek ister, inat ister. İşte bu salonda bulunan tüm kardeşlerimde bu saydığım tüm vasıfların hepsi mevcut. Elhamdülillah söylediğimiz doğru sözün millettin kalbindeki ruhundaki yeri bize gösteriyor ki Artık bu hareketin önünde hiçbir engel, hiçbir güç duramaz ve duramayacaktır.” Dedi.

Has Parti Konya Milletvekili Adayı Av. Veli TOLU; “Sizi temin ederim ki boğazından haram lokma geçmemiş tek hareket, Kasasına zadegânların 1 kuruşu dahi nasip olmamış tek hareket bu harekettir. Öyleyse bizim helale, doğruya, düzgüne, dürüste kibri olmayana, Kalbinde sevgi olana sahip çıkmamız ve bu hareketi sonuna kadar götürmemiz, kıyamete kadar bu güneşin aydınlığında aydınlanmamız ve milleti aydınlatmamız en büyük vazifemizdir.” Dedi.

Ülkemizin şu anda bulunduğu huzur ve mutluluk seviyesi dünyadaki huzur ve mutluluk seviyesinin altında olduğunu kaydeden Has Parti Konya Milletvekili Adayı Teoman Rıza Güneri ;” Bu gün  bir kısım ülkeler kalkınmasını tamamlamışlar, gelir dağılımındaki adaletsizliği gidermişler, En az gelir alan dahi, işsiz olan dahi  kendi ülkesinde onurlu ve rahat yaşayabilir haldedir ve hatta başka ülkelere çoluk çocuğuyla başka ülkelere seyahatler yapabilir haldedir. Ama bizim ülkemizde insanların ekonomik gelişmişlikleri arasında müthiş dengesizlikler var. Yine bizim ülkemizde bir sürü adaletsizlikler var. Yakını olanın işleri görülür, Dayısı olanın sıkıntısı yoktur. Emeğin Hakkı hakikaten bu ülkede yok sayılır. Sermayeler bu ülkede bir araya gelmiş ve bu ülkede emeğin hakkını yok saymış. Ne yiyecek ne içecek hiç düşünmeden işten çıkarmış ve işten çıkanı devlette düşünmemiş. Yıllarca bunun kavgasını vermişler. Buda bir hak ve içimizde bu kavga yıllarca veren Arkadaşlarımız var. O arkadaşlarımız bu kavgayı bu hareketin içinde daha güçlü vereceklerine inandıkları için bu davdalar.” Dedi.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA