• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"Proje diğer üniversitelere örnek olacak"
18 Şubat 2013 Pazartesi 13:41

"Proje diğer üniversitelere örnek olacak"

Sağlık Kasabası İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Bayram ve okul öğretmenleri, Sosyal Sorumluluk Projesine katkı ve desteklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbeli makamında ziyaret etti.

Sağlık Kasabası İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Bayram ve okul öğretmenleri, ‘Sosyal Sorumluluk Projesi’ne katkı ve desteklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel’i makamında ziyaret etti. Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette okul öğretmenleri projenin kasaba ve öğrenciler üzerindeki etkileri ve gidişatı hakkında Rektör Gökbel’e bilgi verdi. Projeye büyük önem verdiklerini belirten Rektör Gökbel ise, desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

“PROJE İLE FARKLI VE DEĞERLİ OLDUĞUMUZU HİSSETİK”
Projenin kendilerini çok heyecanlandırdığını ifade eden Okul Müdürü Fatih Bayram, “Bizler kurum olarak kasaba koşulları dahilinde elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak çocuklarımıza sorumluluk bilinci vererek milli ve manevi değerlere bağlı bir nesil yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Bu noktada Selçuk Üniversitemizin sosyal sorumluluk projesinde okulumuzu tercih etmesi bizleri ayrıca heyecanlandırdı. Bu noktada bize güvenen kurumlar ve kuruluşlar olunca bizim sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Ayrıca gerek kasaba haklına gerekse öğrencilerimize yönelik gerçekleştirilen seminerler ve eğitim faaliyetleri hakikaten bizlerin kasaba ile daha çok bütünleşmesine imkan tanıdı. Birbirimize olan bağlılığımız daha çok arttı. Bu proje ile gerçekten farklı ve değerli olduğumuzu hissettik. Üniversitenin destekleri bizlerde çok olumlu izler bıraktı. Umarım bu gibi projelerin devamı gelir. Projede emeği geçen başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hakkı Gökbel ve değerli eşleri Hatice Gökbel olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
“PROJE DİĞER ÜNİVERSİTELERE DE ÖRNEK OLACAK”
Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifaden eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel ise, “Hiç kuşkusuz bugün sizin okullarınızda yetişen öğrenciler yarın bizlerin ve ya diğer üniversitelerini öğrencileri olacak ve Türkiye’nin geleceğine şekil verecekler. Bu açıdan öğrenciler, ilköğretim döneminde ne kadar verimli eğitim-öğretim dönemi geçirir, belirli bir altyapı ile üniversiteye gelirse varolan bilgi ve becerisinin üzerine daha çok şey katabiliyor. Bu açıdan bakıldığında ilköğretim döneminde alınan eğitimleri çok önemsiyorum. İnanıyorum ki bu projemiz diğer üniversitelerimize de örnek olacak.”dedi.
Ardından Sağlık İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Bayram, Rektör Gökbel’e katkılarından dolayı tüm okul öğretmenleri adına hediye takdim etti.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA