• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"MÜSİAD iş dünyası için önemli"
26 Şubat 2013 Salı 13:32

"MÜSİAD iş dünyası için önemli"

Atiker Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker ile Bera Otelleri Genel Müdürü Yücel Yavuz MÜSİAD Konya Şube Başkanlığı görevine seçilen Dr. Lütfi Şimşeke hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek’in ilk ziyaretçisi Atiker Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker oldu. Ziyarette MÜSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Mustafa Öztaş, M. Alparslan Şahin, Lokman Koyuncuoğlu ve Tuncay Özkan da hazır bulundu.

MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Dr. Lütfi Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Atiker Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker, “ MÜSİAD Konya Şubesi sanayicilerimiz için önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu. Bu zamana kadar şehrimizin ticareti, bireysel de ise iş adamlarımıza yeni vizyonlar kazandırılmasında önemli bir rol oynayan bu kurumun sanayicilerimizin sorunlarının kamuoyuna aktarılması ve yeni projeler üretilmesi için çalışmalarınızın devam edeceğine inancımız tamdır. MÜSİAD üyesi olarak genel kurulumuz tüm kurumlara örnek teşkil edecek şekilde sonuçlandı. Bundan sonra da sizlerle birlikte yapılacak tüm çalışmalara destek olmaya hazırız” dedi.

Atiker Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker’e teşekkürlerini ileten MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, “20. Yaşını kutlayan MÜSİAD Konya Şubesi, MÜSİAD Şubeleri arasında örnek gösterilen bir yerdedir. Bizden önceki başkanlarımız gibi MÜSİAD’ı daha ileriye taşımak için çalışmalarımız devam edecek. Konya ekonomisinin son dönemde sağladığı başarı ve Türkiye’nin 2023 hedeflerinde 500 milyar dolarlık ihracat rakamına ulaşmasında Konya’nın 15 Milyar Dolar ihracatla destek vermesini istiyoruz. Atiker de şehrimizden çıkan markalardan bir tanesi. Sizlerle birlikte hem sanayimizi hem de şehrimizi daha ileriye taşımak için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bera Otelleri Genel Müdürü Yücel Yavuz da MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Dr. Lütfi Şimşek’i makamında ziyaret etti. Dr Lütfi Şimşek’e hayırlı olsun dileklerini ileten Yücel Yavuz, Yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyelerine de başarılar diledi.

Bera Otellerinin bir Konya markası olarak çalışmalarına devam ettiğini belirten Yavuz, “Şehrimize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Konya’nın turizm potansiyelinin artması hepimiz için önem arz etmektedir. Hz. Mevlana gibi bir dünya değerini kalbinde barındıran şehrimizi, kültür turizminde bizler de hizmet kalitemizi arttırarak marka şehir yapmak için çalışıyoruz” dedi.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA