• Konya22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"Hizmet kalitesi daha da artacak"
15 Haziran 2011 Çarşamba 14:02

"Hizmet kalitesi daha da artacak"

Konyada sadece Selçuklu Belediyesince yürütülen Kurumsal Kapasite Geliştirme Çalışmalarında önemli mesafe alındı. Çalışma kapsamında Başkan Altay Oda Başkanlarını ziyaret etti...

Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen “Kurumsal Kapasite Geliştirme” çalışmaları sürüyor. Dış paydaşlarla görüşülerek çalışmalar hakkında daha önce basın kuruluşları ve STK’lar ziyaret edilmişti. Bu kapsamda son olarak oda başkanları ile görüşme gerçekleştirildi.

Görüşmelere Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,  Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Gürbüzer ve Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ve Kurumsal Kapasite Geliştirme Çalışmaları Koordinatörü Prof. Dr. Önder Kutlu katıldı.

Ticaret Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Muhasebeciler Odası, Mimarlar Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Şehir Plancıları Odası, Konya Barosu, Ticaret Borsası ve Sanayi Odası Başkanları ziyaret edilerek, Kurumsal Kapasite Çalışmaları ile ilgili bilgi verildi. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Oda Başkanlarına değerlendirmeyapılmak üzere anket çalışması verdi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ‘Kurumsal Kapasite Geliştirme’ çalışmalarının yaklaşık bir yıldır sürdüğünü, tüm ilgili iç ve dış paydaşlar ile çalışmaların yürütüldüğünü belirtti. Altay, bu çalışmalar çerçevesinde yapılacak değerlendirme ve faaliyetlerle Selçuklu Belediyesi tarafından vatandaşlara sunulan hizmet kalitesinin artırılacağını söyledi.

Başkan Altay, “Hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz ve eksiklerimizi gidermemiz için bu çalışmalara önem veriyoruz. Kurumsal Kapasite geliştirme süreci ile Selçuklu Belediyesi’nin mevcut kapasite verilerinin tespiti ve her birimde sorgulama, eleştirme, kendini geliştirme kültürü konusunda bilinçlendirme amaçlanıyor. Hizmetlerimizle ilgili her türlü düşüncenizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.” dedi.

Kurumsal Kapasite Geliştirme çalışmaları kapsamında Oda Temsilcileri ve Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri ile de anket çalışmalarının süreceği belirtildi.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Gürbüzoğulları sektöre yön veriyor
  • Kaldırımda beklediği sırada bacağından vuruldu
  • Konya'da trafik kazası: 2 yaralı
  • “Konut almakta acele edin”
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA