• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
"Ekip ruhu başarımızı artıracak"
26 Şubat 2013 Salı 17:00

"Ekip ruhu başarımızı artıracak"

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Birlikte hareket etme duygusu ve ekip ruhu başarımızı arttırıyor, 2013te yeni bir süreç başlıyor. İş kapasitemiz iki katına çıkacak.dedi.
Belediyeye ait sosyal tesislerde belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay personele hitaben yaptığı konuşmada; “ Her gün ayrı bir şevk ve heyecanla güne başlıyoruz, çünkü sorumluluğumuz ağır. Konya’nın yarısına hizmet ediyoruz. Hizmet kalitesi çok yükseldi. Onun için hata yapma, bir işi geciktirme lüksümüz yok. Dört yıllık süreçte hem ekipman hem de hizmet kalitesi anlamında önemli bir mesafe kat ettik. Bu süreçte bizi başarıya götüren, birlikte çalışma anlayışımız ve belediye çalışanlarının önemli olduğu algısı. Çünkü hepimizin yaptığı iş çok önemli. Birinizin yaptığı iş aksıyorsa tüm sistemde bir aksama meydana geliyor. Dört yıl boyunca ekip ruhuyla, mutluluk içinde bir başarı yakaladık. Ben her sabah belediyeye gelirken yeni bir iş yapmanın azmi, geçmişte yaptığımızın mutluluğuyla geliyorum. Çalışma ortamının rahatlığından, ekip ruhunun iyi olmasından dolayı huzurlu bir gün geçiriyorum. Sizler içinde bu sürecin böyle olduğuna inanıyorum. Çünkü başarıyı yakalayabilmenin tek yolu birlikte hareket edebilme duygusu. İşçisiyle, memuruyla, sözleşmelisiyle, müdürüyle, başkan yardımcısıyla, başkanıyla hep bir aynı noktaya, aynı hedefe doğru bakabilmek. Hedefimiz de Selçuklu’ya, insanımıza daha iyi hizmet götürebilmek. Bu boynumuzun borcu. Ne kadar çok iş üretebilirsek, ne kadar çok hizmet yapabilirsek bu şehirde yaşayanların mutluluğu artar. Bize verilen görevleri layıkıyla yerine getirmiş oluruz” dedi.
 
Selçuklu Belediyesi bugün gelinen noktada ekonomik yapısıyla, insan kaynağıyla, iş yapma kabiliyetiyle Türkiye’nin örnek belediyelerinden birisi haline geldi, bunda hepinizin katkısı çok büyük diyen Başkan Altay;“ 2013 çok önemli bir yıl. Artık sahadaki son yılımız. Bu yıl özellikle asfalt, parke işinde çok ciddi ihalelere çıktık. Hep birlikte geçtiğimiz yılın iki katı iş yapacağız. Park bahçelerde ve temizlikte de yeni süreçler başlıyor. İnşallah hep birlikte gayret ederek, insanımızın mutluluğunu artırmayı, bize verilen sorumluluğu yerine getirmeyi hedefliyoruz. Bunun için hepinizin büyük bir gayretle çalıştığınızın farkındayız. İnşallah 2013’te de hep birlikte Selçuklu’ya hizmet edeceğiz. Tekrar gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA